Sousedé
1 950 000 Kč
ID nemovitosti:529
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:37 m2
Užitná plocha:31 m2
Podlahová plocha:31 m2
Plocha pozemku:333 m2
Počet místností:2
Datum aktualizace:5. prosince 2022

Popis nemovitosti

Hezká, po léta opečovávaná a udržovaná montovaná chatka o podlahové ploše cca 31 m2 na vlastním pozemku 333 m2 se nachází na okraji obce Opolany. Opolany jsou obec ležící v okrese Nymburk asi 14 km východně od Nymburku a 7 km východně od Poděbrad. Z Kolína do Opolan je to necelých 15 km. Chata se nachází v klidné chatařské osadě lemované říčkou Cidlinou. Nekomplikovaný přístup je z hlavní silnice po necelých 50 m od odbočky. Parkování auta je připraveno na pozemku.
Jedná se o montovanou chatu čtvercového půdorysu s pultovou střechou. Vstup do ní vede přes verandu s velkými okny, za kterou je situovaná centrálním místnost, samostatná ložnice a kuchyňka se vstupem do sprchy a na toaletu. Chata je napojená na elektřinu, odpady jsou svedené do jímky a vodou je zásobována z vlastní studny. Lze uvažovat o napojení na obecní vodovod, který se nachází v cestě přímo před chatou, takže by to tedy nemělo být nijak obtížné. Ostatně, okolní chaty jsou často na obecní vodu napojeny. Topení je vyřešeno el. přímotopem, ale je zde i komín pro umístění krbových kamen. Voda se ohřívá v el. bojleru umístěném v koupelně, kde se i nachází čerpadlo na studniční vodu. Zahrada má plochu cca 296 m2, a je tak na ní dostatek prostoru pro pěstování i odpočinek. Na zahradě jsou hezké vzrostlé ovocné stromy, záhonky, chodníčky a také dřevěná kolna na nářadí.

Neváhejte mne prosím kontaktovat a domluvit si prohlídku. Budu se těšit.

Jan Česal


Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
ID nemovitosti
529
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
37m2
Obytná plocha
31m2
Užitná plocha
31m2
Plocha pozemku
333m2
Místností
2
Poloha domu
4
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Jan Česal
Jan Česal
Zobrazit
kontakt
ŠMÍD & PARTNERS

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé