Sousedé
(1/25)
1 590 000 Kč
Poznámka k ceně: cena vč. provize, právního servisu
ID nemovitosti:510-3752
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Celková plocha:25 m2
Užitná plocha:34 m2
Podlahová plocha:34 m2
Plocha pozemku:405 m2
Počet místností:2
Datum aktualizace:13. září 2022

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout kompletně rekonstruovanou chatu o dispozici 2kk stojící na pozemku o celkové výměře 405m2 v oblíbené zahrádkářské lokalitě v obci Kutlíře vzdálené pouhé 3km od Kolína.
Dvoupodlažní chata s užitnou plochou 34m2 a terasou je konstrukčně řešena jako dřevostavba stojící na betonových základech. Obvodové stěny chaty jsou tvořeny z dřevěných trámů s mezerami vyplněnými minerální vatou, v interiéru jsou zaklopeny sádrokartonovými deskami, z exteriéru Cetris deskami. Vnitřní omítka je sádrová, fasádní omítka silikonová. Okna a vstupní dveře plastová. Konstrukce krovu je dřevěná s izolační minerální vatou mezi krokvemi, střešní krytina plechová. V přízemí je podlaha kryta keramickou dlažbou, podkroví chaty je připraveno jako ložnice, obloženo OSB deskami. Vytápění chaty je možno zajistit pomocí kamen, je připravena možnost jejich instalace.
Chata je připojena pouze na elektřinu, pilíř s elektrickou přípojkou je umístěn na hranici pozemku. Na pozemku je možno vyvrtat studnu, případně lze instalovat nádobu na sběr dešťové vody. Parkování zajištěno na pozemku. Chata je umístěna v klidné okrajové části lokality s hezkým výhledem do otevřené krajiny.
Pro další otázky a domluvení případné prohlídky mne kontaktujte.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Elektrický proud
230 V
ID nemovitosti
510-3752
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
25m2
Obytná plocha
34m2
Užitná plocha
34m2
Plocha pozemku
405m2
Místností
2
Počet míst na parkovišti
1
Poloha domu
4
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Monika Radinová
Monika Radinová
Zobrazit
kontakt
ŠMÍD & PARTNERS

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé