Sousedé
(1/25)
1 290 000 Kč
Poznámka k ceně: cena vč. provize, právního servisu
ID nemovitosti:436-3752
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:20 m2
Užitná plocha:20 m2
Podlahová plocha:442 m2
Plocha pozemku:442 m2
Datum aktualizace:9. září 2022

Popis nemovitosti

Dovoluji si nabídnout Vám ke koupi zahrádku s obytným přívěsem o celkové výměře 442 m2 v lokalitě U Drožďárny, Kolín V.
Velmi příjemná lokalita s pouze 27 udržovanými zahradami s chatami, z nichž některé jsou užívány trvale je zasazena mezi říčku Polepku a řeku Labe nedaleko jejich soutoku. K říčce Polepce je bezprostřední přístup z pozemku a lze případně i na loďce doplout na Labe.
Na pozemku stojí velký obytný přívěs s dispozicí 2kk, který slouží jako chata. Je do něho přivedena elektřina, užitková voda byla využívána z říčky Polepky, WC chemické.
Na pozemku dále stojí dřevěná kůlna na ukládání nářadí.
V případě zájmu lze v souladu s územním plánem na pozemku vystavět zahrádkářskou chatu s půdorysem do 50m2 a výškou do 6m s 1NP a prodkrovím.
Součástí prodeje je i podíl na přístupové cestě.
Lokalita je velmi klidná, ideální pro rybaření, cyklistiku. V blízkém okolí jsou další příležitosti k rybaření jako Sanberk vzdálený cca 3km, v pěší dostupnosti další vodní plocha dnes již nevyužívané pískovny. Klidná lokalita ideální nejen pro rybaření s krátkou dojezdovou vzdáleností z Kolína.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Elektrický proud
230 V
ID nemovitosti
436-3752
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
20m2
Obytná plocha
20m2
Užitná plocha
20m2
Plocha pozemku
442m2
Poloha domu
4
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Monika Radinová
Monika Radinová
Zobrazit
kontakt
ŠMÍD & PARTNERS

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé