Sousedé
(1/8)
1 860 000 Kč
Poznámka k ceně: Vyvolávací cena dražby!
ID nemovitosti:1397
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:35 m2
Plocha pozemku:1 m2
Počet místností:3
Datum aktualizace:3. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej z insolvenčního řízení nejvyšší nabídce!

Jedná se o přízemní, dřevěný, nepodsklepený objekt rodinné rekreace s využitým podkrovím pod sedlovou střechou krytou šindelem. Objekt je situovaný do nepravidelného tvaru, nachází se v okrajové části města Sázava, v místní části Bělokozly, v chatové oblasti zástavbě jako samostatně stojící. Předmět ocenění se nachází na adrese: Bělokozly č.e. 54, 285 06 Sázava - Bělokozly. Pozemek pod objektem, p.č. St. 105 - zastavěná plocha a nádvoří, je ve vlastnictví jiných subjektů, není předmětem prodeje. Objekt je situován v mírně sklonitém terénu s přístupem po nezpevněných pozemcích (pouze pro pěší) p.č. 625/1 - ostatní plocha a p.č. 620/1 - lesní pozemek, které jsou rovněž ve vlastnictví jiných subjektů (přístup není právně zajištěn). Zpevněná komunikace se nachází ve vzdálenosti cca 1,7 km od předmětu dražby.

Objekt je napojen na inženýrské sítě: elektro a vlastní žumpa na vyvážení. Dle sdělení účastnice místního šetření a informací ČSÚ ve městě Sázava je dále možné napojení na tyto inženýrské sítě: hloubková kanalizace, obecní vodovod a plynové vedení.

Objekt sestává z jedné bytové jednotky o velikosti 3+kk s podstandardním sociálním zařízením.

Základy: smíšené s izolací

Podezdívka: -

Obvodové stěny: dřevěná

Stropy: dřevěné trámové s rovným podhledem

Zastřešení sedlový krov

Krytina: šindel

Klempířské konstrukce: žlaby - svody pozinkované

Úprava povrchů: VNITŘNÍ tapety bez omítek

FASÁDNÍ vápenné hladké omítky

Schodiště: dřevěné dřevěné stupně

Dveře: dřevěné

Okna: dřevěná jednoduchá

Podlahy: prkenné původní, dřevotřískové desky, betonové

Vytápění: LOKÁLNÍ kamny na tuhá paliva

Elektroinstalace: 220V

Rozvod vody: -

Zdroj teplé vody: -

Rozvod propan-butanu ANO

Kanalizace: WC

Záchod: splachovací (bez přívodu vody)

Okenice: ANO

Ostatní: krbPůvodní stáří objektu je dle dostupných podkladových materiálů, místního šetření a dle sdělení účastnice místního šetření přes 30 roků. V průběhu své celkové životnosti objekt pravděpodobně procházel postupně rekonstrukcemi a modernizacemi prvků krátkodobých životností. V 90. letech byla vyměněna nová střešní krytina včetně klempířských konstrukcí. Dále objekt procházel jen běžnou údržbou prvků krátkodobých životností, která byla v posledních letech značně zanedbaná. Celkový technický stav a údržbu lze ke dni ocenění uvažovat jako stavba se zanedbanou údržbou (předpoklad provedení menších stavebních úprav).

Při místním šetření nebylo zjištěno příslušenství stavby hlavní, neboť pozemek je ve vlastnictví třetí osoby a není předmětem prodeje.

Dle místního šetření, informací objednavatele a dle dalších dostupných podkladových materiálů nejsou s draženými nemovitými věcmi spojeny žádná práva či závady.

Základní údaje

Dopravní spojení
Vlak
Příjezd
Nezpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Místní zdroj
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Dřevěná
WC
Splachovací
Vytápění podrobnosti
Krbová kamna
ID nemovitosti
1397
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
35m2
Plocha pozemku
1m2
Místností
3
Poloha domu
4
Poloha v obci
Polosamota

Poloha na mapě

Foto - Petra Menšíková
Petra Menšíková
Zobrazit
kontakt
Dražební společnost MORAVA, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé