Sousedé
(1/9)
fotochatabystrc (9)
490 000 Kč
ID nemovitosti:00772
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:33 m2
Plocha pozemku:1 m2
Datum aktualizace:23. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte chatu k odpočinku v krásné klidné lokalitě města Brna? Máme nabídku přímo pro vás. Nabízíme k prodeji chatu v Bystrci - údolí oddechu. Jedná se o velmi žádanou lokalitu jen pár minut od centra města, najdete zde však ticho a klid a krásnou přírodu. V podsklepené chatě o výměře 33m2 se nachází kuchyňka, koupelna a jedna ložnice. Je zde zavedená elektřina ale také solární panel. V chatě není zavedený odpad ani voda. Pozemek pod chatou není součástí prodeje.Pro případnou prohlídku nebo více informací nám zavolejte.

Základní údaje

Zavedené inž. sítě
Plyn
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
00772
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
33m2
Plocha pozemku
1m2
Poloha domu
1
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Garry Geiger
Garry Geiger
Zobrazit
kontakt
Frami Real

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé