Sousedé
(1/25)
Cena na dotaz
ID nemovitosti:N04088
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Celková plocha:85 m2
Užitná plocha:85 m2
Plocha pozemku:328 m2
Datum aktualizace:10. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Na okraji poklidné rekreační oblasti Sladovaře (Buš) v oblasti vodní nádrže Slapy, nabízíme chatu, která prošla rekonstrukcí vnitřních prostor a je připravena bez dalších investic sloužit novému majiteli.

Na pozemku možno zaparkovat dvě osobní vozidla.
1NP je využíváno jako skladovací prostor, ale možno jej upravit a rovněž užívat k rekreačním účelům a získat tak další dva pokoje.
2NP je hlavní obývací prostor s kuchyňským koutem, ložnicí a koupelnou. Na částečně zastřešenou, jižně orientovanou terasu se vstupuje přímo z obývacího pokoje, terasa má 20m2.

Vytápění zajištěno kamny na tuhá paliva, voda je z místního vodovodu a kanalizace do jímky. Aktuálně v přípravě vrt studny a projekt na zbudování nové odpadní jímky.

Velmi klidná lokalita, v místě k dispozici hřiště a za koupáním a vodními sporty na Ždaň je to cca 15 min. pěší chůzí. Veškerá potřebná občanská vybavenost v okolí, nákupy, služby a dopravní spojení PID.

Ždáň - přírodní koupání v rekreační oblasti Slapské nádrže na levém břehu Vltavy. Jde o velice příjemnou a klidnou oblast pro rekreaci a odpočinek. Přístup na pláž je volný. Terén je příjemný bez výrazných vyvýšenin, vstup do vody je pozvolný. Území disponuje dobrými podmínkami pro přírodní koupání a vodní sporty. Pláž je z větší části travnatá, místy písčitá. Na pláži je umístěné přístaviště pro ukotvení lodí, a je tedy možnost výletu lodí. V blízkosti pláže se nachází několik rekreačních zařízení (penziony, chatky) a restaurací.

Ideální místo pro rodinnou rekreaci, možno též pořídit jako investiční záměr a dále pronajímat se zajímavým výnosem.

Pro bližší info kontaktujte prodejce.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
ID nemovitosti
N04088
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
85m2
Užitná plocha
85m2
Plocha pozemku
328m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Tomáš Zelenka
Tomáš Zelenka
Zobrazit
kontakt
NAXOS a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé