Sousedé
(1/25)
850 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena k jednání
ID nemovitosti:404
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:43 m2
Užitná plocha:43 m2
Podlahová plocha:43 m2
Plocha pozemku:324 m2
Datum aktualizace:28. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

AGbydleni.cz si Vám dovoluje nabídnout k prodeji chatu o zastavěné ploše 43 m2 v obci Lišice, část obce Dolní Lukavice, okres Plzeň - jih. Chata stojí na vlastním oploceném pozemku o velikosti 324 m2 a stojí na klidném a slunném místě. Chata je postavena na betonových základech. Jedná se o přízemní stavbu. Chata je zděná, střecha sedlová a krytinou je eternit. Chata je k celkové rekonstrukci.

Dispoziční řešení: kuchyňský kout, obývací pokoj, 2 větší místnosti, 2 malé místnosti, koupelna se sprchovým koutem a WC. Okna jsou dřevěná, jedno okno plastové, ohřev vody je řešen průtokovým ohřívačem, vytápění kamny na pevná paliva. Podlahy jsou v betonové.

V chatě jsou rozvody elektřiny. Voda je zavedena do chaty. Na pozemku se nachází vlastní kopaná studna, která se prohlubovala, studna vyčištěná. Odpad je řešen nadzemním septikem. Součástí zahrady jsou kůlny na uložení zahradního náčiní. Pozemek je oplocen, zahrada je v současné době neudržovaná. Zahrada je dobře dostupná a nabízí ideální místo k aktivnímu odpočinku a relaxaci, doporučujeme aktivním seniorům nebo rodinám s dětmi.

Objekt je možné zbourat a postavit nový, pozemek se nachází v zastavitelné ploše pro umístění rekreačních objektů. Možnost dalšího odkupu vrchních pozemků nad chatou (jiný majitel).

Chata je k dispozici ihned. K chatě vede zpevněná cesta. Chata se nachází v klidné a žádané lokalitě s krásným výhledem do okolí. Místem protéká řeka Úhlava. Ideální místo na procházky, houbaření, rybaření a relax.

Doporučujeme prohlídku. Nemovitost je možno financovat i hypotékou, kterou Vám rádi zdarma vyřídíme. Více informací u RK.

Cena k jednání.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
ID nemovitosti
404
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
43m2
Obytná plocha
43m2
Užitná plocha
43m2
Plocha pozemku
324m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Barbora Choulíková
Mgr. Barbora Choulíková
Zobrazit
kontakt
AG bydleni.cz, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé