Sousedé
(1/9)
1 650 000 Kč
ID nemovitosti:J08387
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:33 m2
Užitná plocha:33 m2
Plocha pozemku:451 m2
Datum aktualizace:14. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji chatu v obci Heřmaň.

Chata se nachází v oblíbené rekreační oblasti u lesa nad řekou Blanicí. Dostupná je po asfaltové komunikaci. Nedaleko se nachází vlaková zastávka. V okolí jsou atraktivní cyklostezky, po kterých mimo jiné dorazíte do Putimi, kde jsou tři hospůdky. Umístění chaty potěší tedy nejenom cyklisty, zahrádkáře, ale také houbaře a rybáře.

Dřevěná stavba z počátku 70. let minulého století je dispozičně řešena jako 1+1 s obytnou verandou (Základovou desku chaty tvoří kamenné zdivo, zásyp, betonová podlaha. Obvodové stěny jsou dřevěné, strop je trámový) . Při vstupu do chaty je terasa, ze které je přístupná veranda o výměře 11,95 m², která je dále průchozí do obytné kuchyně o výměře 6,5 m² a dále do obývacího pokoje s krbem o výměře 10,36 m². Na zahradě je dřevěný domek vhodný pro uložení zahradního nářadí.

V chatě je funkční elektřina, voda je ze studny společné ze sousední chatou (voda pouze na zalévání).

Zahrada je zatravněna a osázena ovocnými stromy.

Vjezd a parkování na pozemku je možné.

Chata i zahrada je více než dva roky neužívána.

Základní údaje

ID nemovitosti
J08387
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
33m2
Obytná plocha
33m2
Užitná plocha
33m2
Plocha pozemku
451m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Ilona Vazačová
Ilona Vazačová
Zobrazit
kontakt
JUSTO Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé