Sousedé
990 000 Kč
ID nemovitosti:J07932
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:50 m2
Užitná plocha:50 m2
Plocha pozemku:50 m2
Datum aktualizace:4. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )
Roční spotřeba energie70 kWh/m2

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji chatku v oblíbené chatařské lokalitě Vápenice u obce Zátaví, Písek. Jedná se o dřevěnou chatku s překrásným výhledem na řeku Otavu, který se Vám neomrzí v žádném ročním období. Chata je o celkové podlahové ploše 36 m² se zděnou podezdívkou, skladovým prostorem a se suchým WC v suterénu. Chata nestojí na vlastním pozemku, ale lze ho odkoupit i se zahradou 140 m² za 370 000 Kč, nebo pronajmout na základě nájemní smlouvy, na nového vlastníka. Chatka byla postavena v roce 1955, cca před třemi lety proběhla rekonstrukce interiéru. V roce 2012 byla provedena výměna střešní krytiny a dozdění komínu. Okna jsou původní dřevěná, ale ve velmi dobrém stavu vč. okenic. Dispozice - vstupní chodbička se vchodem do komory, napravo vstup do kuchyňky, nalevo vstup do ložnice a uprostřed vstup do hlavní obytné části s prostornou terasou a krásným výhledem na řeku Otavu. V chatce je nově rozvedena elektroinstalace, vytápění lokální na tuhá paliva (krbová kamna jsou v obývacím pokoji), parkování je možné v blízkosti pozemku. Pod chatou jsou 2 nádoby po 90 litrech jako zdroj vody - možno doplnit vodu zvenčí (v základech na straně vnějších schodů je otvor s plastovou trubkou), kde také pod chatou je umístněné čerpadlo ze kterého je voda rozvedena do koupelny se sprchou a kuchyně. Při běžném použití vydrží voda na týden, poté se opět dá doplnit. V kuchyni je průtokový ohřívač, který vodu ohřívá jak pro kuchyň, tak pro koupelnu. Výhodou této nemovitosti je blízkost města Písek, klidná lokalita, možnost rybaření, cyklostezka, a hlavně je tato nemovitost vhodná pro zájemce, kteří rádi tráví čas v přírodě.

Základní údaje

ID nemovitosti
J07932
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
50m2
Obytná plocha
36m2
Užitná plocha
50m2
Plocha pozemku
50m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Polosamota

Poloha na mapě

Foto - Markéta Modrová
Markéta Modrová
Zobrazit
kontakt
JUSTO Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé