Sousedé
(1/20)
1 650 000 Kč
ID nemovitosti:2153107943
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:64 m2
Plocha pozemku:824 m2
Počet místností:2
Datum vložení:14. srpna 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Chcete trávit teplé měsíce na vlastní chatě v místě, kde je nádherný klid a spousta krásné zeleně? Pak Vám rádi nabízíme ke koupi tuto chatu, která se nachází v útulné chatové oblasti v Bystřanech. Nemovitost je v dobrém stavu, zkolaudovaná a stojí na vlastním, velkém pozemku, osobní vlastnictví.

Chata je rozdělená nenosnou zdi na dvě poloviny (zeď je možné dát pryč a chatu propojit), má zastavěnou plochu 32 m2. Užitná plocha je v tuto chvíli také 32 m2, dá se však výrazně zvětšit, pokud dvě komory/sklepy, které se nachází v přízemí domu, rekonstruujete na obytné místnosti (rádi Vám s tímto pomůžeme). V každé polovině domu je vlastní kuchyně, pokoj, chodbička a před každou polovinou je posezení, ze kterého je dech beroucí výhled na okolí.

Pozemek je opečovávaný, velký (824 m2), rostou zde keře růží, trvalky, čtyři jabloně, švestka, ostružiny a rybízy. Dále zde najdeme nádherný okrasný rybníček, pergolu, kůlnu a dva záchody. Naprosté soukromí je zaručeno plotem a stromy, které rostou kolem pozemku.

Přímo k chatě je příjezd po obecní komunikaci, která je přístupná pouze pro obyvatele chat, díky uzamykatelné bráně. Je zde zavedena elektřina (včetně 380v), pitná voda je pár minut pěšky od zahrady ve stojánkách (od března do listopadu) a užitková voda je přímo na pozemku (od dubna do listopadu). Vytápění je pomocí dvou krbů na pevná paliva, odpad je řešen jímkou.

Výborná občanská vybavenost - lázeňské město Teplice je pouze pár minut autem od pozemku.

S financováním nemovitosti a případnou rekonstrukci Vám velmi rádi pomůžeme.

Dá se jednat o koupi poloviny chaty s polovinou pozemku, ale pouze v případě, že zároveň jiný klient projeví zájem o koupi druhé poloviny této skvělé nabídky.

Cena: 1.650.000,- Kč

PENB: G

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
ID nemovitosti
2153107943
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
64m2
Plocha pozemku
824m2
Místností
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - David Gerts
David Gerts
Zobrazit
kontakt
Ažur VG s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé