Sousedé
(1/14)
1 680 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, kompletního právního servisu a advokátní úschovy kupní ceny
ID nemovitosti:263
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Celková plocha:434 m2
Užitná plocha:42 m2
Plocha pozemku:434 m2
Datum aktualizace:16. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

K prodeji nabízíme zrekonstruovanou zděnou chatu na vlastním pozemku ve Vranovicích (část obce Břasy), v okrese Rokycany, v dojezdové vzdálenosti 15 minut od Rokycan a 25 minut od Plzně. Nepodsklepený objekt zastřešený sedlovým krovem je členěn na jednu místnost s vestavěným patrem na spaní a venkovní verandu. Koupelna s toaletou zde nebyly vybudovány, k dispozici je zde pouze suché WC na pozemku, přesto v nynějším prostoru venkovní verandy by bylo možné koupelnu s toaletou vytvořit. Fasáda domu je zateplená, základy domu izolované, střecha je z pálených tašek. Vytápění zajišťují kamna na tuhá paliva, která jsou součástí zařízení chaty stejně jako kuchyňská linka, dvě lednice, mikrovlnná trouba, sedačka, křeslo, konferenční stolek, komoda pod TV, červená komoda, stolek pod zrcadlem, skříň s vitrínou a osvětlení, to vše bude ponecháno budoucímu vlastníkovi v ceně nemovitosti. Do chaty je zavedená pouze elektřina. Na pozemku se dále nachází dva zahradní domky, jeden pro přespávání hostů se dvěma lůžky a druhý pro skladování zahradního náčiní. Příjezd k pozemku je zajištěn obecní cestou. V místě je autobusová zastávka či hostinec. V dojezdové vzdálenosti 3 minut se nachází oblíbené 27 jamkové golfové Mistrovské hřiště s přilehlou restaurací a wellness centrem. Za zmínku stojí také nedaleké Vranovické jezero využívané v letních měsících ke koupání. Konečná cena včetně provize RK, kompletního právního servisu a advokátní úschovy kupní ceny činí 1.680.000 Kč. Z důvodu absence průkazu energetické náročnosti budovy je uvedena třída G. Pro bližší informace či domluvení prohlídky, volejte na uvedený mobilní telefon.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
263
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
434m2
Užitná plocha
42m2
Plocha pozemku
434m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Adéla Hoblíková
Adéla Hoblíková
Zobrazit
kontakt
Idea Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé