Sousedé
(1/22)
20230308_110757
1 295 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:00347
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:16 m2
Plocha pozemku:369 m2
Datum aktualizace:22. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme ke koupi hezkou zahrádku se zděnou chatičkou ve vyhledávané lokalitě ve Slaném Kvíci. Chata stojí na pozemku o výměře 16 m2, případnou přístavbu je možné provést dle územního plánu až do 45 m2 zastavěné plochy. Pozemek je umístěn v zahrádkářské kolonii, zahrada má celkovou výměru 369 m2, elektřina je zavedena až do chaty, přímo na pozemku je k dispozici vlastní vrtaná studna s užitkovou vodou na zalévání, možno brát také vodu z potoka, který prochází kolonií. Chata neleží v záplavové oblasti, má komín pro vytápění tuhými palivy, je podsklepená, sklep je suchý, v přízemí se nachází malá kuchyňka s lavicí a jídelním stolem, místnost s chemickým WC, v podkroví je potom umístěna ložnice. Na pozemek jsou dva vstupy, jeden vrátky pro pěší z obecní komunikace, druhý automobilem po společné cestě, jejíž vlastnický podíl je také součástí předmětu prodeje. Zahrada je momentálně zatravněná s ovocnými stromy. Velkým benefitem nabízené nemovitosti je možnost zvětšení chaty připadnou přístavbou, dále se nabízí zavedení vody z vrtu do chaty. Přímo před vstupem do kolonie se nachází autobusová zastávka, úplná občanská vybavenost ve Slaném 3 km. Pro více informací kontaktujte makléře nemovitosti.

Základní údaje

Dopravní spojení
Autobus
Elektrický proud
230 V
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
00347
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
16m2
Plocha pozemku
369m2
Poloha domu
4
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Ladislav Rampa
Ladislav Rampa
Zobrazit
kontakt
Slánské reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé