Sousedé
540 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, hypotečního a právního servisu
ID nemovitosti:331665
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:688 m2
Užitná plocha:25 m2
Plocha pozemku:688 m2
Datum aktualizace:2. června 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V Exkluzivním zastoupení majitele Vám nabízí náš team k prodeji zahradu v osobním vlastnictví o celkové výměře 688m2 s menší dřevěnou chatkou o velikosti 13m2 a chatkou zbořenou na stavebním pozemku o výměře 12m2 . Nemovitost se nachází nedaleko od Litoměřic směrem na Polepy. Zahrada je svažitá, udržovaná s vybudovanými terasami. Součástí prodeje je malá chatka s betonovou terasou. Přístup je pěší z hlavní komunikace, parkování možné nedaleko, zastavení možné pod zahradou. Celoroční pitná voda lze přivést od vedlejšího pozemku nebo samostatnou přípojkou. Elektřina nyní není, lze přivést dle vyjádření ČEZ. WC suchý. Z pozemku je krásný výhled.
V případě zájmu nás kontaktujte a objednejte se na prohlídkový den.

Základní údaje

Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
331665
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
688m2
Užitná plocha
25m2
Plocha pozemku
688m2
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Michal Kožíšek
Michal Kožíšek
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Litoměřice

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé