Sousedé
(1/21)
3 999 000 Kč
Poznámka k ceně: cena je včetně provize RK
ID nemovitosti:P07626
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Celková plocha:323 m2
Užitná plocha:80 m2
Podlahová plocha:80 m2
Plocha pozemku:893 m2
Datum aktualizace:4. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme prodej zděného rodinného domu, 2+1, 80 m2, s pozemkem 893 m2, Zbyslavec, Míčov - Sušice. Chrudim. Dům je z roku 1965 a prošel rozsáhlou rekonstrukcí a je připraven k trvalému bydlení nebo k rekreačnímu využití v nádherné malebné krajině se zelení, chovným rybníkem naprosto tiché místo, malebná malá obec s nádhernými domy. V domě je velký půdní prostor, ze kterého je možno vybudovat další místnosti. K půdnímu prostoru vedou betonové schody. V domě vytápění zajišťuje kotel Dako Dor 16 ( ústřední rozvod po domě) + v kuchyni nové kamna Petry (komín vede přes půdní prostor, kdy zajišťuje vytápění půdy). Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti. Dále je v domě Boiler na 120 l (Dražice) na ohřev teplé vody, umístěný v koupelně s vanou a umyvadlem. Voda je v domě řádová i studna, v technické místnosti je nový darling. Podlahy jsou betonové s novým PVC, v chodbách, koupelně a na WC je nová dlažba. Elektřina je 230V /400V, okna dvojitá dřevěná, na střeše jsou tašky Bramac, jímka. Na pozemku se nachází zděná prostorná garáž a vedle ní stojí další garáž plechová. Dále je na pozemku kamenný sklípek 4x2 m2, kde je měřič vody a hl. vypínač vody. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat kdykoliv. Doporučuji prohlídku, ze které se Vám nebude chtít odejít nádherné místo, nádherná krajina.

Základní údaje

Příjezd
Asfalt
ID nemovitosti
P07626
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
323m2
Obytná plocha
80m2
Užitná plocha
80m2
Plocha pozemku
893m2
Počet garáží
2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Zuzana Chocholatá
Zuzana Chocholatá
Zobrazit
kontakt
Alexiss Group s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé