Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/12)
Foto 1
1 050 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: včetně provize RK a právního servisu
ID nemovitosti:820-2018
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:51 m2
Užitná plocha:1.278 m2
Datum vložení:24. dubna 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rekreační chatu s velkou zahradou ( 1227 m2) v obci Mikuleč u Svitav. Zahrada se nachází v horní okrajové části obce. Pozemek je určen dle ÚP obce k výstavbě venkovského bydlení. Pozemek lze využít na výstavbu, případně oddělit na dvě parcely. V současné době je na pozemku rekreační chata ( 51 m2) s posezením pod pergolou a hospodářskou částí ( dílna, dřevník). Elektřina a voda je zavedena. Na pozemku se nachází též vlastní kopaná studna, udírna, fóliovník. Pozemek je mírně svažitý a je celodenně osluněn Chata sestává z verandy, kuchyňky, pokoje, koupelny a malého pokoje v přízemí, v patře je umístěna další ložnice a terasa. Objekt je podsklepen. Vytápění je zajišťováno lokálními kamny na tuhá paliva.
V nedaléké vzdálenosti od pozemku probíhá výstavba venkovského bydlení ve velmi klidném prostředí.

Další popis: Poloha objektu - 2, Přístupová cesta - Neupravená, koupaliąště , vlek či lanovka , centrum obce , elektřina - vlastnĂ­, voda - obecnĂ­.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Typ konstrukce
Jiná
ID nemovitosti
820-2018
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
51m2
Užitná plocha
1278m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Mgr Zuzana Burdová
Ing. Mgr Zuzana Burdová
Zobrazit
kontakt
Ing. Mgr. Zuzana Burdová

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi Ing. Mgr. Zuzana Burdová, Hybešova 961/2 Svitavy, IČO: 66287243.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.