Sousedé
1 499 000 Kč
Poznámka k ceně: Kupující neplatí provizi RK. Včetně právních služeb.
ID nemovitosti:N10366
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Celková plocha:4.437 m2
Užitná plocha:30 m2
Plocha pozemku:4.437 m2
Datum vložení:8. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme krásnou zahradu / sad s chatkou na klidném místě obklopeném nádhernou přírodou a dechberoucími výhledy do okolní krajiny.

Jedná se o kompletně oplocený ovocný sad o celkové výměře 4.437 m2 s chatkou se zastavěnou plochou 18 m2 a celkovou užitnou plochou 30 m2, navíc v osobním vlastnictví a s dřevníkem.

Nemovitost disponuje nově vybudovanou vlastní vrtanou studnou, která se nachází hned vedle chatky. Přítok vody je přibližně 4 m3 za den. Součástí vrtané studny je kvalitní nerezové čerpadlo, domácí vodárna a plastová šachta. Elektřina je zajištěna digitální invertorovou elektrocentrálou HERON 3,2 kW. Tato centrála má nízkou hmotnost, malý rozměr, mimořádně tichý chod, minimální spotřebu, inteligentní regulaci otáček v závislosti na spotřebě a elektrický start. Je také vhodná pro napájení citlivé elektroniky.

Nemovitost se nachází u obce Vranovská Ves (okr. Znojmo) přímo v přírodním parku Jevišovka a je obklopena malebnou krajinou. Pozemek je vzdálen cca 1 km od obce a nabízí naprosté soukromí. Na zahradě se vyskytuje více jak 70 ovocných stromů, mezi které patří třešně, vlašské ořechy, hrušně, švestky, meruňky a jabloně. Dle platného územního plánu se jedná o plochy zemědělské vyhrazené – záhumenky, sady, zahrady.

Chatka je po celkové rekonstrukci (nová střecha, podkroví, opláštění, přístřešek, okenice). Dispozice chatky zahrnuje přízemí (9 m2), podkroví (5 m2), sklep (9 m2) a venkovní přístřešek (7 m2), dohromady tedy 30 m2. Chatka se nabízí nezařízená (vybavení v prezentaci je pouze ilustrativní).

Přístup k nemovitosti je po polní cestě. Osobním automobilem je možné dostat se až přímo k chatce.

Okolní krajina je jako stvořená pro procházky, výlety na horských kolech či houbaření. Na své si přijdou ti, kteří hledají klidné místo pro svůj odpočinek, milovníci přírody, zahrádkáři, ale i pěstitelé ovoce nebo chovatelé zvěře.

Obec Vranovská Ves je vzdálena 16 km od historického města Znojma a 14 km od Moravských Budějovic. V blízkém okolí se nachází spousta vyhledávaných míst zahrnujících Vranovskou přehradu (12 km), Zámek Vranov nad Dyjí (14 km), Národní park Podyjí (8 km), Jevišovickou přehradu (9 km), Starý zámek v Jevišovicích (9 km) a mnoho dalších.

V případě zájmu o bližší informace či prohlídku nemovitosti nás neváhejte kontaktovat. Číslo zakázky: 10366

Základní údaje

Parkování
Parkování na uliciVlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
Kabelová TV
Zdroj vody
Místní zdroj
Typ konstrukce
Dřevěná
Balkony, lodžie, terasy
BalkónLodžieTerasa
ID nemovitosti
N10366
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
4437m2
Užitná plocha
30m2
Plocha pozemku
4437m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Pavel Jiříček
Pavel Jiříček
Zobrazit
kontakt
iRealitka.cz

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé