Sousedé
(1/25)
4 750 000 Kč
ID nemovitosti:345181
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:709 m2
Užitná plocha:63 m2
Plocha pozemku:709 m2
Datum aktualizace:24. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Jedná se o samostatně stojící částečně podsklepenou přízemní chatu se smíšenou konstrukcí.

Chata je celoročně obývaná. Okna jsou původní dřevěná. Podlahy jsou kryté keramickou dlažbou, PVC a koberci. Obklady jsou z keramických dlaždic. Fasáda není zateplená.
Dispozice chaty 3+1, užitná plocha cca 63 m2. Veranda (částečně podsklepená), kuchyně, tři pokoje a koupelna. Vytápění ústřední pomocí kamen na tuhá paliva. Souhrnný stavebně technický stav chaty odpovídá stavu před rekonstrukcí, faktický stav neodpovídá zastavěné ploše uvedené na předmětném listu vlastnictví. Průkaz energetické náročnosti nebyl předložen, proto uvádíme energetickou třídu G.
Nemovitá věc se nachází ve 2 zóně s nízkým rizikem povodně (území tzv. 100-leté vody).
K chatě patří zahrada. Přístup je z místní zpevněné komunikace. Umístění je ve slepé klidné ulici.

Pozemky jsou rovinaté, oplocené, udržované. Na pozemku se dále nachází dílna, skleník, pergola a prostorná garáž pro jedno auto.
Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny, vodovodu, plynovod (na hranici pozemku - HUP) a kanalizace. Dále je možné vodu odebírat z vlastní studny s hloubkou cca 10 metrů. Pevná přípojka na internet.
Dle aktuálního územního plánu se jedná o plochu rekreace, nicméně vzhledem k sousedním stavbám, kde došlo k úpravě na plochy k bydlení, je velká pravděpodobnost, že lze na pozemku postavit standardní rodinný dům.

Obec Nový Vestec se nachází v okrese Praha-východ na pravém břehu řeky Jizery v blízkosti Staré Boleslavi. Osu vesnice tvoří silnice ze Staré Boleslavi do Káraného, které je dále neprůjezdné. Na severní straně Nového Vestce se prostírají rozsáhlé staroboleslavské lesy, jižní hranici obce pak tvoří řeka Labe. Podle posledních údajů zde žije 490 obyvatel.
Nový Vestec společně s Káraným díky umístění, přírodě a klidu patří mezi žádané lokality.

Prohlídkový den se bude konat po telefonické či emailové domluvě.

Dovolujeme si upozornit, že v případě více vážných zájemců může být nemovitost prodána nejlepší nabídce.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
345181
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
709m2
Užitná plocha
63m2
Plocha pozemku
709m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Věra Krulichová
Věra Krulichová
Zobrazit
kontakt
REMAX ALFA

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé