Sousedé
3 790 000 Kč
ID nemovitosti:21926
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:82 m2
Užitná plocha:149 m2
Podlahová plocha:82 m2
Plocha pozemku:554 m2
Datum aktualizace:16. července 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte příjemné místo pro odpočinek, či pro život v samém srdci přírody, kde načerpáte pozitivní energii?

Chcete se nechat uchvátit čistou přírodou s krásnými výhledy do krajiny a užívat si chataření plnými doušky? Pak máme pro Vás výjimečnou nabídku v podobě této pěkné chaty.

Nabízíme Vám ke koupi celoročně obyvatelnou chatu s číslem evidenčním v zalesněné, chráněné, rekreační oblasti Lučina na úpatí Bílých Karpat.
Chata je po rekonstrukci interiéru i exteriéru a nabízí tři nadzemní podlaží s užitnou plochou 149 m a pozemkem o rozloze 554 m.
Dispozici a uspořádání místností si můžete prohlédnout ve 3D prohlídce.
Dispoziční řešení, 1.NP, 2+kk - 50 m: obytný pokoj s kuchyňským koutem a krbovými kamny, ložnice, koupelna se sprchovým koutem a WC, technická místnost s bojlerem a čerpadlem a další místnost s přípravou na instalaci sauny.
2.NP, 2+1 - 59 m nabízí obývací pokoj, ložnici, kuchyň s jídelnou a vstupem na balkon, koupelnu se sprchovým koutem a WC, chodbičku a předsíň s vestavěnou skříní.
Ve 3.NP 1+kk - 40 m je pak prostorná obytná místnost s kuchyňským koutem a vstupem na balkon, samostatná toaleta a chodba s vestavěnou skříní.
Ohřev vody zajišťuje bojler na elektřinu a o Vaše teplo se postarají stropní infrapanely a krbová kamna. Infrapanely maximalizují účinnost přenosu tepla a výrazně snižují tepelné ztráty. Krbová kamna mají rozvody teplého vzduchu po celé chatě a bez problému vytopí celou obytnou plochu.
Zvenku chata je zateplená a také zevnitř má kompletní tepelnou izolaci.
K dispozici jsou dvě vlastní studny. Jedna z nich je nová, vrtaná, s dostatkem čisté vody. Odpad sveden do septiku s 4000 l. nádrží. Na pozemku se nachází také přístřešek na dřevo a kůlna.
Chata je v dobrém technickém stavu a pokud ji budete věnovat trochu péče a údržby, pak Vám bude velmi dobře sloužit i nadále.

V okolí chaty jsou lesy, louky a místa, která čekají jen až je objevíte, ať už v podobě houbaření a nebo snad sbíráním lesních jahod, malin či borůvek. Nádherné romantické prostředí, v tichu lesa, ideální pro milovníky vody, přírody a klidu. Můžete si zde užívat klid a pozorovat přírodu měnící se během ročních období. V jarních měsících se naskýtají nezapomenutelné pohledy na rozsáhlé louky poseté květy.
Co by kamenem dohodil se nedaleko chaty nachází vodní nádrž Lučina určená ke koupání. Vybudované jsou zde i cyklistické a běžkařské stezky. Zkrátka najdete zde vše, co s přírodou souvisí a navíc se oblast nachází v místě s prouděním zdravého vzduchu, kde je lékaři pobyt velmi doporučován.

Přijměte tedy mé pozvání na prohlídku.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
21926
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
82m2
Obytná plocha
149m2
Užitná plocha
149m2
Plocha pozemku
554m2
Plocha balkonu
13m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Polosamota

Poloha na mapě

Foto - Svitlana Yunoshova
Svitlana Yunoshova
Zobrazit
kontakt
Swiss Life Select Reality

© 2024 Sousedé