Sousedé
(1/24)
3 420 000 Kč
ID nemovitosti:20251
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:48 m2
Užitná plocha:100 m2
Podlahová plocha:48 m2
Plocha pozemku:444 m2
Datum aktualizace:22. listopadu 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pokud hledáte chatu, kterou si můžete upravit k trvalému bydlení, tak již nehledejte, tady jednu pro Vás máme. Zde Vás to na první pohled okouzlí, neopomenutelnou výhodou je, že se jedná o cihlovou stavbu, kterou si majitel stavěl s velkou láskou a precizností. Dispozičně je řešena jako 3+1 s užitnou plochou 72 m2 a je celá podsklepená, kde se nachází garáž s dílnou a vstupem do chaty.
Vodovodní přípojka i elektřina jsou samozřejmostí, ohřev teplé vody zajišťuje bojler. Odpad je sveden do samostatné odpadní jímky. Součástí zahrady je místo pro posezení s rodinou i přáteli u ohniště i garáž pro Vašeho plechového miláčka s dílnou.
Sportovní vyžití je tady plno od minigolfu, bazénu na Jezerce, cyklostezky po celém okolí přehrady a pro příznivce elektromobilu je na Jezerce i dobíjecí stanice.
Hoješín je velice vyhledávanou lokalitou, ve které se běžně neprodává. Dvě minuty chůze a můžete se zchladit ve vodní nádrži Seč, takže pokud jste milovníci rybaření, koupání nebo výletů na loďce, tak toto je přesně to, co hledáte. Legendární vyhledávaná hospoda Pod Drnem se taktéž nachází od chaty co by kamenem dohodil. Chrudim vzdálená 22 km, Hlinsko 11 km.

Jak to vlastně zafinancovat? Nebojte i zde mám pro Vás řešení v podobě nezávislé konzultace se zkušenou finanční konzultant z Swiss Life Select, s péčí připraví hypotéku přesně na míru vašim cílům a možnostem. Z široké palety bankovních domů na českém trhu vybere nejlepší nabídku, pomůže s veškerou dokumentací a uvolní vám ruce, abyste se mohli věnovat příjemnějším věcem a rodině. Naprostá znalost trhu, dlouholetá zkušenost a etablovanost v rámci českého bankovního trhu dělá z finanční specialistky sázku na jistotu.

Teď je to už jen na Vás, zavolat a rád Vás bytem provedu Váš Petr Revenda.

V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Parkování
GarážParkování na ulici
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
ID nemovitosti
20251
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
48m2
Obytná plocha
100m2
Užitná plocha
100m2
Plocha pozemku
444m2
Plocha balkonu
7m2
Plocha lodžie
3m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Petr Revenda
Petr Revenda
Zobrazit
kontakt
Swiss Life Select Reality

© 2023 Sousedé