Sousedé
(1/22)
2 347 000 Kč
Poznámka k ceně: Původní cena 2 847 000,- Kč.
ID nemovitosti:373
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:1.246 m2
Užitná plocha:24 m2
Plocha pozemku:1.246 m2
Datum vložení:starší půl roku
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Máte sen o útulné chatě v malebném prostředí, které je obklopené přírodou, kde si budete moci užívat klid a pohodu? Pozemek, kterém se nemovitosti nachází má navíc stavební potenciál a poskytuje tak ideální základ pro vytvoření vašeho vlastního domova.

Chata se nachází na oploceném pozemeku o celkové výměře 1246 m2 v katastrálním území obce Droužetice, pouze tři minuty jízdy autem od Strakonic a zdejší okolí je jako stvořené pro procházky, pěší výlety i cykloturistiku. Kromě jezírka, vzrostlých ovocných stromů a okrasných dřevin se na pozemku nachází i studna, je zde zavedena elektřina. Podsklepená chata je navíc vybavena kamny na tuhá paliva takže je možné její využití i v chladných měsících.

Dle platné územně plánovací informace je tento pozemek zahrnut do ,,plochy smíšené obytné and #34; se zastavitelností až 40% a je zde povolena výstavba objektu se sedlovou střechou do 2 nadzemních podlaží včetně podkroví. Přiložená vizualizace pro vás může být skvělou inspirací jak by váš budoucí dům mohl vypadat.

Okolí nabízí nádhernou krajinu, vhodnou pro procházky, sportovní aktivity a objevování nových míst. Nejenže si zde budete moci užít volný čas, ale chatu lze také využít jako základnu pro výlety do okolí či jako investiční příležitost.

Máte tedy jedinečnou šanci stát se majitelem této chaty s výhodou stavebního pozemku. Budu se těšit na váš telefonát, abych vám mohl poskytnout další informace a uvidíme se na prohlídce. Mějte se fajn!

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
373
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
1246m2
Užitná plocha
24m2
Plocha pozemku
1246m2
Poloha v obci
Polosamota

Poloha na mapě

Foto - Ing. František Mach
Ing. František Mach
Zobrazit
kontakt
QARA s.r.o.

© 2024 Sousedé