Sousedé
1 890 000 Kč
Poznámka k ceně: cena včetně provize a právního servisu
ID nemovitosti:12473
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:521 m2
Užitná plocha:60 m2
Plocha pozemku:521 m2
Datum aktualizace:2. července 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Není chata, jako chata… Je-li vaší touhou trávit čas v úzkém kontaktu s přírodou, v naprostém klidu, avšak s dobrou dostupností signálu v kvalitní dojezdové vzdálenosti do Prahy (Zličín, Praha Ruzyně) cca 35 min, Rakovník 5 min, Kladno (cca 25 minut autem), tak tato chata je určena právě vám.

Díky svému umístění poskytuje soukromí a potřebnou dávku klidu. Chata je ideální pro někoho, kdo hledá odpočinek a blízkost lesa v dobré dojezdové vzdálenosti od větších měst.

Výhradně nabízíme k prodeji dřevěnou chatu s terasou po obvodu chaty, na zděných základech. Pod hlavní místností chaty je sklep, který slouží jako technické zázemí pro FVE a prostor pro uskladnění všeho potřebného na údržbu chaty, zahrady aj. Sklep je suchý a je mírně zasazen pod úroveň okolní zahrady. K dispozici pro uskladnění věcí je i menší sklep pod druhou místností (vchod z venčí chaty) a menší půda.

Chata stojí zhruba uprostřed rovinatého pozemku a je prostřední z celkem tří chat, více chat zde již není. Cesta k chatě vede po místní nezpevněné komunikaci. Autem je tedy možné dojet až k chatě. Parkovat lze pohodlně před chatou či přímo na pozemku.

Do obytné části samotné chaty vystoupáme po pár schodech, zde se nachází dvě místnosti,
větší z místností lze užívat jako obývací prostor s kuchyňským zázemím a druhou místnost jako ložnici. Po obvodu chaty je terasa, na které lze příjemně posedět a užívat si okolní přírody doslova v úrovni stromů.

Na chatě byla loňský rok instalovaná nová střecha spolu s novými okapy a svody na dešťovou vodu, došlo k výměně dvou oken ze tří, dále zde proběhla instalace FVE (Solární regulátor VICTRON smartsolar, 3 ks fotovoltaický panel 550Wp), která byla projektovaná pro víkendové potřeby. FVE slouží jako jediný zdroj elektrické energie (ostrovní systém).

Chata není napojena na vodu, současní majitelé se rozhodli využívat technologie flexibilního vaku na pitnou vodu s obsahem 6 m3, který je k dispozici. Funkčnost flexi vaku lze prezentovat u sousední chaty, která již tuto technologii využívá.

V chatě není aktuálně WC, lze řešit moderním chemickým (např. Provapo eco wc, nebo WC SWEDISH ECOLOGY) apod.

Lužná u Rakovníka láká milovníky přírody svými lesy, rybníky a malebnými údolími, ideálními pro turistiku a odpočinek. Přírodní rezervace Březina s unikátními skalními útvary je jedním z jejích nejvýjimečnějších míst.

Autobusová doprava – V obci zastavují linky 305 (Rakovník – Praha, Zličín), 581 (Lubná – Rakovník – Nové Strašecí), 625 (Rakovník – Kladno). Železniční doprava – linka R24 (Praha – Kladno – Rakovník). Na sjezd dálnice D6 – EXIT 32, dojedete za 10 minut autem.

Pokud vás chata zaujala a rádi byste se objednali na osobní prohlídku, neváhejte nás kontaktovat.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
Bez vybavení
Ochrany a omezení
Ochranné pásmo
ID nemovitosti
12473
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
521m2
Obytná plocha
25m2
Užitná plocha
60m2
Plocha sklepa
13m2
Plocha pozemku
521m2
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Ing. Michal Regal
Ing. Michal Regal
Zobrazit
kontakt
QARA s.r.o.

© 2024 Sousedé