Sousedé
Cena na dotaz
Poznámka k ceně: včetně provize RK a právního servisu
ID nemovitosti:12020
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Celková plocha:48 m2
Užitná plocha:85 m2
Podlahová plocha:85 m2
Plocha pozemku:378 m2
Počet místností:6
Datum aktualizace:28. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízím Vám ke koupi zděnou chatu po vkusné rekonstrukci. Chata se nachází na jedinečném místě tyčícím se nad řekou Sázavou v obci Vlkovec. K chatě vede cesta zpevněná zatravňovacími tvárnicemi, takže je jisté, že Vás při zaslouženém odpočinku nebude nic rušit.

Při rekonstrukci kladli současní majitelé důraz na vkusné zařízení, vyšší standard použitých materiálů a sounáležitost s prostředím a původním stavem chaty. Troufám si říct, že se jim modernizace chaty velice podařila, a tak celý prostor působí útulně a celistvě. Chatu obklopuje ideálně velká zahrada (330 m2), která poskytuje dostatek prostoru pro záhony, ovocné stromy, příp. bazén a přesto není tak velká, aby Vás její údržba za víkend fyzicky zničila.

Chata v přízemí nabízí vzdušný a světlý obývací prostor propojený s kuchyňským koutem, malou předsíň, chodbu, oddělenou toaletu a koupelnu. V patře je jedna větší ložnice s balkonem, menší pokoj sloužící jako pracovna a chodba. Tím ale prostory nekončí, v suterénu je ještě garáž (nyní slouží jako dílna), sklad a kotelna. A k dispozici je také prostor půdy, který má 15 m2. Chata se prodává s veškerým vybavením a je vhodná i k celoročnímu pobytu. Takže stačí sbalit pár drobností a hned začít bydlet nebo příjemně odpočívat uprostřed přírody.

Chocerady nabízí kompletní občanskou vybavenost jako třeba zdravotní středisko, zubaře, úřady, poštu, obchody, ale najdete tu i restaurace, Mountfield, autoservis, ad. Chocerady prochází Sázavská cyklostezka, která začíná v obci Lísek a končí až v Davli u Prahy. Celkem měří 236km. Dále je zde Cyrilometodějská stezka. Jde o síť čtyř tras, jejichž cílem je Velehrad, jedno z nejvýznamnějších poutních míst České republiky. Další možností jsou naučné stezky, jako je například Cesta kocoura Mikeše, Pohádkové Hrusice nebo Votočnice.

Podrobné informace stejně jako rozsáhlejší fotodokumentaci naleznete na webových stránkách realitnisrdcar.cz/nemovitosti/chatavlkovec a já se na Vás budu těšit na prohlídce. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na emailu či telefonu, zašlu Vám book chaty, kde naleznete i něco navíc.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilniceDálnice
Elektrický proud
230 V
ID nemovitosti
12020
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
48m2
Obytná plocha
85m2
Užitná plocha
85m2
Plocha pozemku
378m2
Plocha balkonu
5m2
Plocha terasy
15m2
Místností
6
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Marek Materna
Mgr. Marek Materna
Zobrazit
kontakt
QARA s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé