Sousedé
(1/18)
2 850 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize RK a právního servisu
ID nemovitosti:11960
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:28 m2
Užitná plocha:61 m2
Podlahová plocha:61 m2
Plocha pozemku:420 m2
Datum aktualizace:9. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Máte rádi klid a přírodu, ale zároveň si přejete být v dostupné vzdálenosti od města? Tak právě pro Vás mám nabídku rekreačního domu nedaleko řeky Berounky v klidné chatové oblasti města Beroun - Na Ptáku.

Dům má dvě nadzemní podlaží a navíc nově vybudované obytné podkroví. V prvním nadzemním podlaží naleznete koupelnu s umyvadlem a wc, standardně vybavenou kuchyň a jeden samostatný pokoj. Vytápění je zde řešeno kamny na tuhá paliva, které jsou umístěny v kuchyni.
V druhém nadzemním podlaží, které má samostatný vchod, je prostorná obytná místnost s krbovými kamny a schody do podkrovní části domu, která je po rekonstrukci a lze ji využívat jako ložnici. Celková užitná plocha domu je 61 m2.
Pohodovou atmosféru tady podtrhuje pergola s posezením, udírnou a kamenným grilem. Na ni navazuje malá dílna s ponkem pro kutily a dřevník. Chata má i svůj malý sklepní prostor o výměře 2 m2.
Celková plocha pozemku je 420 m2. Je velice dobře udržovaný, terasovitého charakteru. Najdete zde zahradní jezírko, terasu na posezení a dlážděný prostor pro nadzemní bazén. Odpady jsou svedeny do septiku. Voda do chaty zavedena, ale je sezonní. Možné řešit vlastní studnou.

Přímo za domem na Vás čeká krásný les a po pár minutách chůze můžete dojít přímo do centra města Beroun.

Pokud hledáte dostupný dům k rekreaci čí trvalému bydlení neváhejte se ozvat!

Majitel si vyhrazuje právo výběru kupujícího podle vlastních kritérií.

Základní údaje

Příjezd
Beton
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
ID nemovitosti
11960
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
28m2
Obytná plocha
61m2
Užitná plocha
61m2
Plocha pozemku
420m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Lucie Korbová
Lucie Korbová
Zobrazit
kontakt
QARA s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé