Sousedé
5 300 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena je včetně právního servisu.
ID nemovitosti:11085
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:429 m2
Užitná plocha:94 m2
Plocha pozemku:429 m2
Datum aktualizace:20. března 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte nemovitost k rekreaci? nebo k trvalému bydlení? S krásnými výhledy? Právě pro vás, je určena tato nabídka.
Exkluzivně nabízíme velmi pěknou, zděnou chatu, dispozičně řešenou jako 3kk, s užitnou plochou cca 94m², na pozemku o velikosti 429m² vhodnou k celoročnímu bydlení v obci Hřiměždice, okres Příbram.
Chata se nachází na místě s krásným výhledem do krajiny a na řeku Vltavu (Slapská přehrada). Přístup k vodě je 400metrů od chaty, kde je možnost využití zpevněného břehu se zakotvenou pramicí. Tato nemovitost je tak velmi vhodná pro milovníky vodních sportů, rodiny s dětmi, rybáře a všechny, kteří ocení bydlení či rekreaci v přírodě.

Hlavní obytná část se skládá z obývací místnosti s krbem (19 m²), kde francouzskými dveřmi vejdete přímo na terasu. Jižní orientace zajišťuje dostatek světla a slunce po celý den. V zadní části je plně vybavená kuchyňská linka s granitovým dřezem, myčkou nádobí, sporákem, lednicí. Vedle kuchyňské části je koupelna se sprchovým koutem a pračkou, toaleta je samostatná.
V horním patře-podkroví jsou dvě ložnice (15m² a 13 m²), větší ložnice je se vstupem na balkon s úžasným výhledem.
Vytápění je zajištěno buď elektrokotlem nebo je možné využít kamna na tuhá paliva (dřevo, uhelné brikety – dostatečné množství je připraveno pro nového majitele v přízemí v technické místnosti). Vodu ohřívá elektrický bojler a je čerpána z vlastní studny, odpady jsou svedeny do jímky.
V hlavní obývací místnosti je keramická dlažba. V patře jsou položeny kvalitní koberce.
Před pár lety proběhla rekonstrukce vnitřních prostor, podlahy, koupelna, toaleta, nová kuchyně, dřevěné podhledy. Minulý rok byly vyměněny všechny okna, nové oplocení a brána.
Parkování je možné buď v garáži, nebo před chatou. Součástí prodeje je i podíl na společném pozemku před chatou, které rovněž může sloužit k parkování. Na pozemku se nachází zahradní domek, který je vybaven jako dílna. V přízemí domu je garáž, místnost s technickým zázemím a dostatečně velký skladovací prostor.
Nemovitost je v bezvadném technickém stavu a je možno ji ihned začít užívat. Okrasná zahrada je pečlivě udržována.

V Hřiměždicích je obchod s potravinami (5 minut od chaty), pošta, restaurace a rovněž známý lom Hřiměždice, kde se konají každoroční závody ve skocích do vody. Ostatní služby najdete v přilehlých obcích anebo v Příbrami, která je vzdálena 20 km. Do Prahy dojedete zhruba za 45 minut.

Zaujala vás tato nemovitost?
Ráda se vám budu věnovat a přivítám vás na osobní prohlídce.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
GarážParkoviště
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Způsob vytápění
Lokální - tuhá palivaLokální - elektrické
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
11085
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
429m2
Užitná plocha
94m2
Plocha pozemku
429m2
Počet garáží
1
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Dagmar Zachová
Dagmar Zachová
Zobrazit
kontakt
QARA s.r.o.

© 2024 Sousedé