Sousedé
(1/25)
1 890 000 Kč
Poznámka k ceně: Včetně právního servisu, advokátní úschovy a provize realitní kanceláře.
ID nemovitosti:347234
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:387 m2
Užitná plocha:100 m2
Plocha pozemku:387 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:21. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji chatu či rekreační domek v okrajové části obce Stará Oleška nacházející se na rozhraní Českého středohoří a Děčínské vrchoviny v CHKO Labské pískovce 8 kilometrů východně od Děčína. Vesnice je součástí obce Huntířov.

Objekt nebyl v posledních letech užíván a bude vyžadovat celkovou rekonstrukci a modernizaci.

Součástí je zahrada o celkové ploše 387 m2, na která si můžete dopřát pohodu a klid od ruchu města. Přístupová nezpevněná cesta vede od silnice spojující Novou a Starou Olešku až k pozemku. Rovinatý až mírně svažitý, k jižní straně orientovaný pozemek je z jedné strany lemovaný obecní cestou (nezpevněnou) nad kterou vede místní komunikace. Pohled z pozemku či z terasy před chatou nabízí výhled na Starou Olešku a panorama okolních kopců a luk. Chata o užitné ploše cca 100 m2 a zastavěné ploše 72 m2 má sedlovou střechu, je nepodsklepená a nad přízemím je obytné podkroví se 2 ložnicemi. V přízemí se nachází společenská místnost, malá kuchyňka, odkládací prostor - komora, umývárna a WC. Na jižní straně se nachází kryté venkovní posezení na podezděné terase. Vedle chaty je pískovcový sklep se vstupem ze zahrady, který bude ovšem rovněž vyžadovat údržbu či opravu.

Objekt není prozatím napojen na obecní vodovod, ale je připravena projektová dokumentace na připojení, přičemž přípojný bod je v nedaleké vzdálenosti cca 30 m od chaty. Chata je napojena na elektřinu, odpadní voda z objektu je odváděna trativodem.

Obec obklopuje krásná příroda CHKO Labské pískovce, nedaleko je také rybník ke koupání. Okresní město Děčín s kompletní sítí občanskou vybaveností a služeb se odtud nachází cca 10 minut jízdy autem. Nedaleko je hranice NP České Švýcarsko. Okolní krajina tedy nabízí nespočet možností pro turistiku, ale také pro milovníky cyklistiky.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás prostřednictvím odpovědního formuláře a my se Vám ozveme pro domluvení dalšího postupu či sjednání termínu prohlídky.

Pozn: V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.

Základní údaje

Dopravní spojení
Autobus
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
347234
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
387m2
Užitná plocha
100m2
Plocha pozemku
387m2
Počet sklepů
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Aleš Zemek
Aleš Zemek
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Living

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé