Sousedé
3 250 000 Kč
Poznámka k ceně: cena bez DPH, možnost odpočtu
ID nemovitosti:061N056556
Stav nemovitosti:Rozestavěný
Užitná plocha:47 m2
Plocha pozemku:185 m2
Datum vložení:starší půl roku
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Nové apartmány v srdci čisté přírody Jeseníků

- Nabízím Vám k prodeji přepychové apartmánové byty o velikosti 2+kk s výměrou 64 m2 podlahové plochy včetně terasy 17,1 m2 nacházející se v přízemí domu. Jedním z pokojů je obývací pokoj s kuchyňským koutem o rozměrech 19,66 m2 a druhým je ložnice 15,78 m2. WC a koupelna mají rozměr 4,8 m2 a zádveří pak 6,1 m2.
- Společně s apartmánem se prodává 1/4 pozemku kolem domu o výměře této části 185 m2 za cenu ve výši 550 000,- Kč. U této částky lze rovněž uplatnit odečet DPH. Pozemek lze využít pro rodinné posezení, zahrádku či vytvoření venkovního zázemí pro děti, např. pískoviště (jedná se o pozemek k drobné zástavbě). Rovněž je zde možné zřídit další parkovací stání.
- Apartmány jsou vybaveny kompletním sanitárním zařízením, vodovodními a kanalizačními rozvody, rovněž rozvody elektrickými, dále komíny, a to včetně vnitřních krbových kamen. Podlaha je laminátová s dřevo dekorem v pokojích, v koupelně a na chodbě je keramická dlažba. 
- Výstavba apartmánů probíhá v Horním Václavově, tedy severozápadní části obce Václavov u Bruntálu v okrese Bruntál a její dokončení je naplánováno do konce roku 2023. Celkem vznikne v rámci projektu 10 apartmánových domů po čtyřech bytových jednotkách. Apartmány 2+kk se nacházejí vždy dva v 1.NP domu a mezonety 3+kk ve 2.NP a podkroví, dům je tak řešen zrcadlově. Každý apartmán má svůj samostatný vstup. 
- Horní Václavov je lokalitou nacházející se v srdci podmanivé krásy rajské přírody a nejčistšího vzduchu ve střední Evropě, v Jeseníkách.
V blízkosti naleznete sportovní i relaxační vyžití:
- Rozlehlý moderní ski areál Avalanche, který nabízí 5 vlastních propojených sjezdovek, 4-sedačkovou lanovku, snowpark či lyžařskou školu,
- Ski centrum Malá Morávka – Karlov - jedno z nejvýznamnějších rekreačních středisek Hrubého Jeseníku (součástí CHKO Jeseníky), tvořeno 6 areály.
- Lázně Karlova Studánka - leží na východní straně nejvyšší hory Jeseníků Pradědu, v údolí horské říčky Bílé Opavy a zasahuje do rezervace okolo Pradědu. V dnešní době patří jednoznačně k místům s nejvyšší čistotou ovzduší.
- Praděd - nejvyšší hora Moravy a Slezska (1492 m) je svou majestátností symbolem Jeseníků i celého kraje.
- Červenohorské sedlo - jedno z nejvýznamnějších turistických, lyžařských a rekreačních středisek oblasti Hrubého Jeseníku.

Mile ráda Vás přivítám na osobní prohlídce, zavolejte nebo napište, toto prostě musíte vidět a zažít !

Více informací na katerinadokoupilova

Základní údaje

Dopravní spojení
Vlak
Parkování
Vlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - elektrické
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
061N056556
Stav objektu
Rozestavěný
Užitná plocha
47m2
Plocha pozemku
185m2
Plocha terasy
17m2
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Kateřina Dokoupilová
Kateřina Dokoupilová
Zobrazit
kontakt
ERA for Live

© 2024 Sousedé