Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/10)
390 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: + poplatek RK za služby
ID nemovitosti:18019
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:30 m2
Užitná plocha:30 m2
Plocha pozemku:30 m2
Počet místností:1
Datum vložení:13. března 2018
Datum aktualizace:14. března 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji exklusivně dřevěnou chatu se zastavěnou plochou 30 m2 s pozemkem v blízkosti obce Vnorovice. Nejedná se pouze o prodej chaty, ale o ráj pro rybáře, vášnivé houpaře, cyklisty a lidi milující pohodu. Jedná se o velice příjemné klidné místo v dosahu několika minut chůze od řeky Moravská Dyje, v kraji „České Kanady“ a asi 600 m do obce Vnorovice, kde se nachází veškerá občanská vybavenost. Chata je zasazena do lesa, který nebrání výhledu na řeku. Parkování je u chaty. Voda je k dispozici ze společné studny. Odpad je řešen septikem. El. energie k dispozici 240 a 380 V. Chata je tvořena dřevěnou konstrukcí, vytápění je zajištěno lokálně v krbových kamnech na pevná paliva. Obytná část je opticky rozdělena na kuchyňský kout, obývací část a za přepažením je ložnice, kde jsou patrová dvoulůžka. Suché WC je umístěno v zadní části stavby, vedle dílny (úložného prostoru pro sekačku a další nářadí). Před vstupem je k dispozici kryté venkovní sezení. Blízké i vzdálenější okolí skýtá nespočet historických a dalších zajímavost. Jedná se skutečně o mimořádnou lokalitu. Nedaleko chaty je mlýn s restaurací.4 km je vzálené Staré Hobzí, 7 km vzdušnou čarou hranice s Rakouskem, 13 km Jemnice, 41 km Jinřichův Hradec a 6 km Dačice, kde je aquapark, zámeka také se tam koná divadelní léto. V případě zájmu pomůžeme zajistit financování.

Technický popis: komunikace neupravená, vybavení: kuchyňská linka, lednice, nábytek, terasa, parkování u domu (veřejné)

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMHD
Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Typ konstrukce
Dřevěná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linkaLednice
Vytápění podrobnosti
Uhlí
ID nemovitosti
18019
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
30m2
Obytná plocha
30m2
Užitná plocha
30m2
Plocha pozemku
30m2
Místností
1
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Polosamota

Poloha na mapě

Foto - Kateřina Velichová
Kateřina Velichová
Zobrazit
kontakt
Realitka Green s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi Realitka Green s.r.o., Lidická 700/19 Brno, IČO: 02689031.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.