Sousedé
(1/12)
Fotka 15
2 800 000 Kč
ID nemovitosti:311
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:817 m2
Užitná plocha:80 m2
Plocha pozemku:817 m2
Datum aktualizace:22. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Realitní kancelář RENO Vám v exkluzivním zastoupení majitele nemovitosti zprostředkuje prodej rekreační chaty v blízkosti malebné podkrkonošské obce Bystrá nad Jizerou. Chata se nachází na romantickém, prosluněném místě na okraji lesa a louky nad meandrem řeky Jizery s výhledem na skalní masiv za řekou. Příjemným bonusem je možnost přístupu k břehu Jizery. Užitná plocha objektu je cca 80 m2, jedná se o stavbu s číslem popisným, která neprošla modernizací a vyžaduje tedy údržbu. Objekt se vyznačuje sedlovou střechou sahající až k zemi s březolitovou fasádou v kombinaci s dřevěnými prvky. Interiér tvoří kuchyň s kuchyňským koutem, obývací prostor s východem ven a koupelna vybavená vanou a toaletou, v podkroví se nachází ložnice a komora s oknem. Chata je napojena na elektřinu, vytápění je řešeno kachlovými kamny, voda je k dispozici ze společné studny nebo je možné vybudovat vlastní vrt. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Místo je přístupné od silnice po cca 400 m vzdálené polní cestě.

Základní údaje

ID nemovitosti
311
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
817m2
Užitná plocha
80m2
Plocha pozemku
817m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Polosamota

Poloha na mapě

Foto - Zbyněk Pěnka
Zbyněk Pěnka
Zobrazit
kontakt
RENO Realitní kancelář

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé