Sousedé
(1/25)
2 499 000 Kč
ID nemovitosti:5641
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:23 m2
Užitná plocha:40 m2
Podlahová plocha:23 m2
Plocha pozemku:1.057 m2
Datum aktualizace:30. listopadu 2022

Popis nemovitosti

Prodej chaty se stavebním pozemkem 1057m2 Lom u Mostu video. Pro shlédnutí videoprohlídky zadejte na youtube: Chata Lom u Mostu.
Jedinečná nabídka podsklepené chaty s podkrovím v osobním vlastnictví s pergolou, venkovním sezením, grilem a s pozemkem v uzemním plánu zapsaným jako stavební parcela o celkové rozloze 1057 m2 v zahrádkářské kolonii na okraji obce Lom u Mostu. Je zde zavedena elektřina 230v, 380v, odpad, pitná a i užitková voda. Vedle chaty umístěný přístavek je upravený aby byl také obyvatelný. Jsou tu dva oddělené pokoje a třetí nejblíže vstupu na pozemek je připravený na vybudování koupelny. Je zde i většina materiálu na dokončení. Stěny jsou natažené v lepidle s perlinkou. Chata má v přízemí kuchyňku s obývacím pokojem a v patře ložnici. Na chatu navazuje zastřešené sezení, dále venkovní sezení s ohništěm, dvě houpačky, zahradní domek na nářadí, velký foliovník a zděný bazén. Pozemek je osázen velkým množstvím ovocných stromů a keřů. (jabloně, hruška, třešeň, broskev, ořech a další)
Součástí prodeje je velká většina vybavení. Jedná se o velmi klidné a krásné místo se spoustou zeleně. O ceně lze jednat. Pro sjednání prohlídky, případně více informací, kdykoli volejte. V případě zájmu pomůžeme vyřešit i velmi výhodné financování.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
ID nemovitosti
5641
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
23m2
Obytná plocha
40m2
Užitná plocha
40m2
Plocha pozemku
1057m2
Poloha domu
4
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Martin Tripal
Martin Tripal
Zobrazit
kontakt
ORIONIS s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé