Sousedé
(1/25)
4 717 800 Kč
Poznámka k ceně: Včetně provize RK, Zálohy: el. 3800 Kč/měs., net 250 Kč/měs., odvoz odpadu 600 Kč / rok
ID nemovitosti:000887
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:86 m2
Plocha pozemku:2.607 m2
Datum aktualizace:27. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji částečně podsklepenou chatu s podkrovím, dispozice 2+kk, se sklepem, s dílnou a se zahradou o celkové výměře parcel 2607 m2 v obci Vraňany – Mlčechvosty. Dům má číslo evidenční a bude tedy možné využívat nemovitost k trvalému bydlení.
Užitná plocha chaty vč. sklepa je 75,6 m2, obytná plocha je 55,6 m2, užitná plocha samostatně stojící dílny je 10,2 m2. Zastavěná plocha chaty je 35 m2 a zastavěná plocha dílny je 15 m2.
V roce 2020 byl dům kompletně zrekonstruován, fasáda byla zateplena polystyrenem tl. 8 cm a byly rozvedeny nové elektroinstalace v mědi s novým rozvaděčem v zádveří. Elektroměr je umístěn ve sloupku u příjezdové cesty. Do domu je přivedena elektřina, se sazbou D2d nočního proudu 20h, internet od ForteNet a O2 TV.
V přízemí je podlahové vytápění s el. rohožemi pod dlažbou v obývacím pokoji, kde je také připravený komín na kamna, která jsou připravena v dílně. V patře je vytápění zajištěno mobilním el. přímotopem a podlahu pokrývá plovoucí podlaha.
Strop je betonový se sádrokartonovým podhledem v patře, všechna okna jsou dřevěná s dvojitým sklem a s venkovními roletami ovládanými ručně. Zdivo je kombinované z tvárnic a plných cihel tl. 30 cm. Střešní krytinu tvoří cementotřískové šablony, dřevěný krov je zateplen vatou, podhled v podkroví je celý tvořen sádrokartonem. Schody do patra jsou dřevěné schodnicové.
Kuchyňská linka z r. 2020 je vybavena nerezovým dřezem, troubou, myčkou a sporákem Candy, digestoří Marco a lednicí Beko. Pračka a sušička jsou umístěné ve sklepě, ale nezůstanou.
V koupelně je sprchový kout, umyvadlo, skříňka se zrcadlem, sklopný přebalovací pult na stěně, WC a el. topný žebřík.
Dům je odkanalizován do plastové jímky s čerpadlem o objemu 4 m3. Odpad z pračky a sušičky je také přečerpáván do jímky.
Voda je odebírána čerpadlem z vlastní studny, která je hluboká cca 10 m s hladinou vody cca 1 m, vody byl vždy dostatek. Ohřev vody zajišťuje el. bojler, který je umístěný ve sklepě.
Uvolnění domu bude možné nejdříve za 1 měsíc od doběhu peněz prodávajícím na účet, nebo je možné, aby prodávající zůstali u kupujících déle v pronájmu po dobu výstavby svého nového domu, bude-li možné se na tomto domluvit.
Na pozemku oploceném pletivem je zděná dílna, kryté posezení s venkovní udírnou, pískoviště, oplocená zeleninová zahrada a rostou zde 3 ořechy, několik jabloní, švestky, třešeň a hruška.
V obci najdete obecní úřad, poštu, MŠ, ZŠ, hospodu, restauraci, dětské hřiště, vlakovou i autobusovou zastávku. Další občanská vybavenost je v nedalekých Ledčicích, kde je také HistoryPark Ledčice.
V případě zájmu o více informací a domluvení prohlídky volejte makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
Vlak
Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V
Zdroj vody
Studna vrtaná
Způsob vytápění
Lokální - elektrické
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
000887
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
56m2
Užitná plocha
86m2
Plocha pozemku
2607m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing.arch.Petr Burda
Ing.arch.Petr Burda
Zobrazit
kontakt
BURDAREALITY Ing.arch. Petr Burda

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé