Sousedé
(1/23)
DSCN3743.JPG
1 750 000 Kč
ID nemovitosti:U622053
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:36 m2
Plocha pozemku:460 m2
Počet místností:2
Datum aktualizace:15. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rekreační chatu se zahradou ve Stradově, Chlumec, okr. Ústí nad Labem. Chata se nachází na rovinném pozemku o celkové výměře 460 m2. V přízemí chaty se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem, v podkroví je ložnice s krytou lodžií. Do chaty se vstupuje přes krytou terasu. Vedle chaty je posezení s grilem obehnané okrasným dřevěným větrolamem. Zahrada je velmi dobře udržovaná. U chaty je umístěno malé okrasné jezírko, v zádní části zahrady se nachází plechová kolna na zahradní nářadí, studna, vířivka, zahradní solární sprcha (nová) a posezení kolem ohniště. Za chatou je druhá kolna, dřevěná, která je rozdělená na dvě části. V jedné je dílna, ve druhé místnost s chemickým WC. Chata je napojena na veřejný vodovod a elektřinu. Elektřina je dále rozvedena do plechové kolny a ke studni. Chata a plechová kolna jsou zabezpečené elektronickým bezpečnostním systémem. Lokalita je klidná, tichá, nabízí krásný výhled na vrcholky Krušných hor, kam lze vyrazit od chaty přes sousední louku. Parkovat lze bez problémů kolem přístupové cesty.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - elektrické
Typ konstrukce
Dřevěná
Balkony, lodžie, terasy
LodžieTerasa
Vybavení bytu
S vybavením
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linkaSporák
ID nemovitosti
U622053
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
36m2
Užitná plocha
36m2
Plocha pozemku
460m2
Místností
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - ZDENĚK MAXA
ZDENĚK MAXA
Zobrazit
kontakt
FINOSA REALITY

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé