Sousedé
(1/25)
3FDFC695-9FED-4196-8857-F65D5380E410
2 250 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně právního servisu
ID nemovitosti:00291
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:50 m2
Plocha pozemku:459 m2
Datum aktualizace:9. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme prodej pěkné zděné chaty o zastavěné ploše 41m2 při ulici Vinohrady, Brno, k.ú. Pisárky, lokalita Červený kopec. Jedná se o dobře udržovanou zděnou chatu vhodnou k okamžitému užívání, po úpravách však vhodnou i na trvalé bydlení. Nemovitost se nachází v atraktivní lokalitě v blízkosti centra Brna, jen pár minut chůze od MHD (ulice Vídeňská či Brno - Bohunice ulice Kejbaly) a je k ní bezproblémový příjezd autem (cca 10 metrů od pozemku). Chata stojí na pěkném rovinatém pozemku a je napojena na městský vodovod a elektřinu. Vytápění je řešeno elektrickým kotlem a rozvody topení v mědi s radiátory, ohřev vody el. boiler. Chata je zateplena (10 cm polystyren) a má novou fasádu, střecha je plechová, v dobrém stavu a zcela funkční. Vstup do chaty je přes menší dřevěnou verandu, v přízemí se nachází samostatná kuchyň, samostatné splachovací WC, sprcha a jeden velký pokoj, v podkroví je pak ložnice. Pod chatou je malý sklep a vedle chaty dřevěná kůlna. Chata se nabízí i včetně většiny vnitřního vybavení. Chata se nachází na pozemku Statutárního města Brna a kolem ní je v nájmu k dispozici velmi pěkná zahrada o výměře 419m2 za nájemné cca 4.200,- Kč ročně (celková plocha v nájmu je 459m2, vše řešeno podnájemní smlouvou s Českým zahrádkářským svazem, Červený kopec Brno). Příjezd cca 5-10 metrů od pozemku. Vlastní přípojka vody a elektřiny (vlastní smlouva s BVV a elektrárnou, odběr se bude převádět na nového majitele). Na pozemku ovocné stromy (švestky, meruňky, broskve). K uvedené kupní ceně bude dále připočtena provize zprostředkovatele. Více informací v RK.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Elektrické
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
00291
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
50m2
Plocha pozemku
459m2
Poloha domu
4

Poloha na mapě

Foto - Tomáš Silnický
Tomáš Silnický
Zobrazit
kontakt
REALmix s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé