Sousedé
(1/25)
1 660 000 Kč
ID nemovitosti:10665
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:111 m2
Užitná plocha:95 m2
Podlahová plocha:95 m2
Plocha pozemku:520 m2
Datum aktualizace:15. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

K prodeji zahrada (520 m), s chatou (95 m) v obci Novosedlice. Pozemek se nachází v zahrádkářské kolonii, do centra Teplic je dojezdová vzdálenost jen 5 minut. Parcela je soukromém vlastnictví, číslo p. 705/13 (520 m)
Chata je prošla rekonstrukcí a přestavbou před 5 lety, kdy byli dostavěny další místnosti + terasa, ve stávajících místnostech proběhla rekonstrukce a výměna oken.
Dispozice: Kuchyně (vchod na terasu), chodba, další kuchyně, koupelna se sprchovým koutem a WC(pračka, sušička), ložnice s krbem na tuhá paliva, obývací pokoj s elektrickým krbem (vstup na terasu), krytá terasa, místnost na nádrže s vodou.

Součástí prodeje je veškerý nábytek na fotografiích, včetně TV, grilu, satelitu a dalších spotřebičů.
Na pozemku je přístřešek na dřevo, skleník, kotec pro psy, další posezení které je kryté pouze slunečníkem, jezírko, přístřešek na další nádrže s pitnou vodou.

K pozemku vede příjezdová cesta přes kolonii. Před zahradou je parkoviště, kde je vymezeno jedno parkovací místo patřící k zahradě. Další místa pro návštěvníky jsou hned po vjezdu do zahrádkářské kolonie.

Pitná voda je k dispozici od cca začátku března (dle počasí) a vypíná se přibližně 20.října. Bývalý majitel využíval zahradu k celoročnímu bydlení z tohoto důvodu jsou na pozemku a v chatě nádrže na pitnou vodu o objemu 8.000 litrů. Tyto nádrže za pomoci čerpadel a topení zajišťovaly vodu v zimním období.
Odpad je sváděn do jímky o velikosti 1.000 litrů s trativodem.
Chata má svůj vlastní elektroměr. Internet - možné zapojení vzduchem (bývalý majitel využíval). TV příjem vzduchem/satelitem.

Případné financování Vám zajistíme.
Více konkrétních informací u makléře 7 dní v týdnu.
Možné nabídnout jinou svou nemovitost protiúčtem (byt, dům, chatu, garáž).

Vzhledem k tomu, že není k dispozici průkaz energetické náročnosti budovy je uvedena nejhorší možnost třídy energetické náročnosti (vzhledem k rekonstrukci budovy se dá předpokládat energetická třída C-D.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
10665
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
111m2
Obytná plocha
95m2
Užitná plocha
95m2
Plocha pozemku
520m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Lucie Štroblová
Lucie Štroblová
Zobrazit
kontakt
Molík reality s.r.o

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé