Sousedé
(1/23)
7IV01731
1 499 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena je uvedena včetně provize a právního servisu., včetně provize
ID nemovitosti:RM22017
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:37 m2
Plocha pozemku:701 m2
Datum aktualizace:21. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízím Vám ke koupi pěknou rekreační chatu s evidenčním číslem, velkou cca 37 m2, stojící na vlastním pozemku velkém 701 m2 v oblíbené rekreační lokalitě, která leží mezi obcemi Chrustenice a Malé Přílepy. Jedná se o velmi klidné, malebné místo a přitom jen pár minut autem od Prahy nebo od Berouna. V Praze Zličín jste za 15 min, v Berouně za 10 min.Chata je po částečné renovaci, je v dobrém technickém stavu a lze ji okamžitě využívat.Po vstupu do chaty se nacházíme ve vstupní prostorné prosklené verandě a odtud vstoupíme do obytné části chaty s kuchyňským koutem. Na topení jsou zde kamna na tuhá paliva nebo naftová kamna. Z kuchyňky vedou dveře do zadní části, kde je malá dílna nebo sklad a také je zde malá místnost s toaletou, která se splachuje do trativodu. Do chaty je zavedena elektřina, dešťová voda se zachytává z okapů do 4 ocelových sudů. Pitnou vodu je možno čerpat ve vodárně, která je 1 minutu autem od chaty.Okolo chaty je zahrada velká cca 664 m2 se vzrostlými stromy, zajišťujícími v létě příjemný stín.V okolí chaty jsou další rekreační chaty a domy a řada majitelů zde žije celoročně.Jen 1 min. autem od chaty je Caravan camp Valek s venkovním bazénem a travnatou pláží. V sousedních Chrustenicích, vzdálené 3 min. autem, je samoobsluha. Kompletní občanská vybavenost je ve městě Loděnice, které je od chaty vzdálené 5 min. autem.Okolí je ideální na výlety pěšky nebo na kole. Nedaleko jsou krásné lesy chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko nebo také Českého Krasu.Koupi chaty lze financovat i hypotečním úvěrem nebo úvěrem ze stavebního spoření, kde Vám zajistíme dobrou úrokovou sazbu. Doporučujeme Vám prohlídku, která může být po předchozí dohodě i o víkendu.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilniceDálnice
Elektrický proud
230 V
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
RM22017
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
37m2
Plocha pozemku
701m2
Poloha domu
4
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Boris Nikolov
Boris Nikolov
Zobrazit
kontakt
Aktivreality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé