Sousedé
(1/25)
1
3 750 000 Kč
ID nemovitosti:RM22009
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:170 m2
Plocha pozemku:371 m2
Datum aktualizace:17. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízím Vám ke koupi velmi pěknou velikou rekreační chatu 6+1 s terasou a balkonem, velkou cca 170 m2 stojící na pozemku velkém 371 m2 v oblíbené rekreační lokalitě, která leží mezi obcemi Chrustenice a Malé Přílepy. Jedná se velmi klidné, malebné místo a přitom jen pár minut autem od Prahy nebo od Berouna. V Praze Zličín jste za 15 min, v Berouně za 10 min.Chata je v relativně dobrém technickém stavu a lze ji okamžitě využívat pro rekreaci.Spodní část chaty je zděná a je zde krytá terasa (16 m2), malý sklad a velká obytná místnost s krbem (31 m2). Vrchní část chaty je zčásti dřevěná a zčásti zděná, nachází se zde hlavní obytná část s balkonem a obytným podkrovím.Po vstupu do hlavní obytné části chaty stojíme v předsíni, dále vstoupíme do chodby, odkud je vstup do malé kuchyňky s elektrickým sporákem a dřezem (3 m2). Vedle kuchyňky je místnost s WC a umyvadlem (2 m2). Dále z chodby vstoupíme do velké společenské místnosti (24 m2) a dále do ložnice s palandou (10 m2). Také je odtud výstup na balkon (6 m2).V 1,patře jsou k dispozici 3 samostatné ložnice. Z jedné z nich je velmi pěkný výhled do okolní krajiny.Okolo chaty je svažitá zahrada. Okapy jsou svedené do nádrže na dešťovou vodu s kohoutem na čerpání a vypouštění.Do chaty je zavedena elektřina, odpady jsou svedené do septiku. K dispozici je pouze dešťová voda svedená z okapů do nádrže. Zhruba 2 min. autem od pozemku je vodárna, odkud je možno čerpat pitnou vodu. Příjezdová cesta je široká na auto, ale u chaty je širší místo, které lze využít pro parkovací stání. Návštěvy mohou parkovat cca 150 m od chaty.V okolí chaty jsou další rekreační chaty a domy a řada majitelů, včetně majitelů sousedního domu, zde žije celoročně.Jen 2 min. autem od chaty je Caravan camp Valek s venkovním bazénem a travnatou pláží. V sousedních Chrustenicích, vzdálené 3 min. autem, je samoobsluha, kompletní občanská vybavenost je v Loděnicích, které jsou od chaty 5 min. autem.Okolí je ideální na výlety pěšky nebo na kole. Nedaleko jsou krásné lesy chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko nebo také Českého Krasu.Koupi chaty lze financovat i hypotečním úvěrem nebo úvěrem ze stavebního spoření, kde Vám zajistíme dobrou úrokovou sazbu. Doporučujeme Vám prohlídku, která může být po předchozí dohodě i o víkendu.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilniceDálnice
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Balkony, lodžie, terasy
BalkónTerasa
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
RM22009
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
170m2
Plocha pozemku
371m2
Plocha balkonu
6m2
Plocha terasy
16m2
Počet míst na parkovišti
1
Poloha domu
4
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Boris Nikolov
Boris Nikolov
Zobrazit
kontakt
Aktivreality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé