Sousedé
4 989 000 Kč
ID nemovitosti:00767
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:115 m2
Plocha pozemku:393 m2
Datum aktualizace:2. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dovoluji si vám nabídnout k prodeji úhledný rodinný a rekreační dům o dispozici 4+1 115m2 u Slapské přehrady v osadě Rybárna, obec Křepenice, Sedlčany, okres Příbram. Dům se nachází v krásné přírodní lokalitě v osadě Rybárna s okolní zástavbou dalších domů a chat. Nemovitost má dvě nadzemní podlaží a podzemní podlaží zapuštěné částečně v terénu. Po vstupu do domu se ocitnete v malém zádveří. Ze zádveří se otevírá velký prostor příjemného obývacího pokoje s jídelnou a s terasou s úžasným výhledem do přírody. V obývacím pokoji jsou moderní kamna na pelety s dálkovým ovládáním. Stačí si tak jen mobilem zatopit a za pár hodin dorazit do vyhřáté útulné chaty a užívat si pohodu. V přízemí se dále nachází praktická světlá kuchyň vybavená myčkou nádobí a varnou deskou, šatna a toaleta. Následují schody do prvního patra. Zde se nachází dva neprůchozí světlé pokoje, s příjemným dřevěným obložením. Jeden s výhledem do přírody směrem na Slapskou přehradu a druhý s balkónem a výhledem na soukromou zahradu. Ve spodním podlaží se nachází další pokoj, například pro hosty, moderně zrekonstruovaná koupelna s rohovou vanou a druhá toaleta. V tomto spodním patře je pak vedle pokoje garáž s vraty na dálkové ovládání a s technickým zázemím pro celý objekt. Díky praktickému řešení dispozic a zázemí, lze objekt využívat celoročně na trvalé bydlení nebo jen pro rekreaci. K domu náleží pozemek o výměře 393m2 se zahradou, která je umístěna na slunnou jižní stranu. Na zahradě je nová prostorná terasa ze sibiřského modřínu a moderní krytý bazén. Stavba domu je v dobrém udržovaném stavu a neskýtá žádné vady. Vytápění objektu je zajištěno již zmíněnými kamny na pelety, pro přitápění jsou zde pak elektrická akumulační kamna. Pitná voda je zajištěna z vlastní studny hluboké 55metrů a ohřev vody zajišťuje bojler. Kanalizace je řešena vlastní jímkou s vývozem 1x ročně.V obci Křepenice vzdálené cca 3km, je základní malá samoobsluha s místní pekárnou a kavárnou, která zajišťuje veškeré nutné zboží. Hlavní občanské vybavení je pak v Sedlčanech, vzdálených cca 11km. Zde jsou školy, školky, pošty, lékaři, soukromá ambulance, supermarkety, kulturní dům a divadlo s příjemným programem. V okolí je velmi dobré turistické vyžití, 150metrů od domu je vzdálena hladina Slapské přehrady s malou pláží, výlety na Svatou horu, cyklistické trasy. Základní dopravní dostupnost je zajištěna autobusem, zastávka je vzdálena cca 900 od domu. Objekt se nachází v krásném přírodním prostředí. Doporučuji osobně prohlídku. Koupi lze financovat hypotečním úvěrem. Prohlídka je možná kdykoliv včetně víkendu. V případě zájmu o termín setkání nebo zodpovězení jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kontaktovat. Rodinný, rekreační dům, Křepenice, Sedlčany, okres Příbram.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Garáž
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zavedené inž. sítě
Telefon
Způsob vytápění
Lokální - tuhá palivaLokální - elektrické
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
BalkónTerasa
Bazény
Venkovní bazén
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
00767
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
115m2
Plocha pozemku
393m2
Plocha balkonu
7m2
Plocha terasy
20m2
Počet míst na parkovišti
2
Počet garáží
1
Poloha domu
4
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Tomáš Novák
Tomáš Novák
Zobrazit
kontakt
Aktivreality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé