Sousedé
(1/21)
DJI_0381
2 799 900 Kč
Poznámka k ceně: včetně poplatků, včetně provize
ID nemovitosti:14722052
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:60 m2
Plocha pozemku:820 m2
Datum aktualizace:2. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji jedinečný pozemek nad řekou Berounkou v CHKO Křivoklát s chatou s přiděleným číslem evidenčním. Jedinečná příležitost pro všechny rybáře a milovníky romantiky. Chata se základy a zděnou spodní částí, jinak dřevěná. V chatě je třífázový jistič a vlastní nově vykopaná studna. Pozemek se nachází ve svahu na pravém břehu řeky Berounky necelých 17 km jihovýchodně od Rakovníka a 13 km severozápadně od Berouna. Krásný výhled na řeku, skály a lesy. Oblast není povodňovou zónou. Pozemek je svažitý. Na pozemku se nachází několik nádherných vzrostlých stromů. Pohodlný příjezd a parkování na okraji pozemku a do budoucna možnost vybudování parkování přímo na pozemku. Skvělá dopravní dostupnost do Prahy okolo 40 minut s pomocí auta a okolo jedné hodiny s použitím vlaku. Rádi a zdarma zajistíme výhodné financování hypotečním úvěrem. Jedná se také o lukrativní investici a uložení financí s ochranou proti inflaci.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakSilnice
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zavedené inž. sítě
Plyn
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
14722052
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
60m2
Plocha pozemku
820m2
Poloha domu
4
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Anežka Vestfálová
Anežka Vestfálová
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé