Sousedé
(1/19)
IMG_5090
1 990 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:14722015
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:34 m2
Plocha pozemku:374 m2
Datum aktualizace:24. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej chaty na vlastním pozemku 408 m2 v obci Kaliště.Exkluzivně nabízíme částečně zděnou chatu o velikosti 34 m2, která je umístěná na vlastním pozemku v obci Kaliště Poddubí – oblast Chabří. Chata se pyšní předsíní, nově zrekonstruovaným (nová podlaha) větším obývacím pokojem, ve kterém je i spací část, půdní prostor a v neposlední řadě i kuchyň, kam je přivedena voda ze společné studny. V chatě je zavedena elektřina. WC je vyřešeno chemickým WC. Celá chata je útulně a vkusně zařízená. Výhodou je i prostor pro kůlnu či dílnu. V nedaleké blízkosti je možnost využívat vodu z pramenu. Tato chata má krásné umístění na jižním svahu s výhledem do přírody. Poddubí je část obce Kaliště v okrese Praha-východ. Část obce se nachází na pravém břehu řeky Sázavy a s obcí Hvězdonice na levém břehu je spojena visutou lávkou. Díky své poloze a okolním lesům je obec nejen vyhledávaným cílem turistů a cykloturistů, ale stalo se významnou rekreační oblastí v blízkosti řeky Sázavy. Pokud sháníte kouzelné místo pro víkendový relax, neváhejte mně kontaktovat pro domluvení prohlídky. Financování vám zprostředkuji.

Základní údaje

Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
14722015
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
34m2
Plocha pozemku
374m2
Poloha domu
1
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Erika Mezková
Erika Mezková
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé