Sousedé
(1/25)
DSC00026
2 190 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:14422460
Stav nemovitosti:K demolici
Užitná plocha:26 m2
Plocha pozemku:436 m2
Datum aktualizace:19. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Březí je deset minut od Říčan, dvacet minut jízdy autem z Prahy, a přesto je tu příroda téměř netknutá. Zelená tu má tisíce odstínů, vzduch voní létem, v údolí se čeří vlnky na hladině rybníků.Tady se snadno zapomene na šeď a prach města, ať už si sem budete jezdit odpočinout nebo se tu rovnou rozhodnete usadit. Soukromí i stín na oplocené, převážně svažité zahradě poskytují vzrostlé stromy a divoce tu rostou ostružiny.Součástí zahrady je chata o zastavěné ploše 29 m2. Je vhodná k užívání nenáročnými dobrodruhy, a to i přesto, že je do ní zavedena elektřina, nebo k demolici. Na jejím místě lze vystavět chatu novou nebo rodinný dům. Max. zastavitelnost souboru obou parcel činí 35% (tedy až 150 m2) se zachováním stávající zeleně min. ze 40%. Váš nový dům může mít dvě nadzemní podlaží včetně podkroví plus sklep. Výškové omezení stavby: max. 8 m od průměrné hladiny stávajícího terénu k nejvyššímu bodu konstrukce. Na pozemky v této lokalitě není přivedena voda. Okolní domy řeší vlastní studnou. Veškeré zázemí nezbytné pro život v 21. století nabízí Říčany a i do Prahy lze dojet do hodiny autobusem bez přestupu. Kdy si naplánujete cestu?

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
14422460
Stav objektu
K demolici
Užitná plocha
26m2
Plocha pozemku
436m2
Poloha domu
4
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Michael Weber, Ph.D.
Mgr. Michael Weber, Ph.D.
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé