Sousedé
(1/5)
prodej-chaty-38-m2-pozemek-560-m2-katastr-rozmery-0f4891
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: volejte makléři, včetně provize
ID nemovitosti:14222187
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:38 m2
Plocha pozemku:560 m2
Datum aktualizace:10. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji jihovýchodně orientovaný pozemek s chatou v obci Družec u Kladna. Chata má zastavěnou plochu 38 m2 a je vhodná k demolici a na jejím místě vystavět nový rekreační objekt či menší dům k trvalému bydlení až do 80 m2 dle platného územního plánu. V sousedství jsou chaty i rodinné domy. Pozemek o velikosti 560 m2 je ve svahu. Na pozemku je vlastní studna. Odpad byl řešen trativodem. Elektřina je dotažena k chatě. Asfaltová komunikace vede 40 m od chaty, dále je zpevněná cesta. Autobusová zastávka je 200m od pozemku.V centru obce Družec je veškerá občanská vybavenost. Je zde MŠ, ZŠ, lékař, potraviny, pošta, obecní úřad, restaurace, cukrárna, hospoda, sportovní areály a další. Pozemek leží na krásném místě přímo u lesa. Zároveň je blízko dálnice D6 a za 30 minut jste v centru Prahy. Nedaleko obce Družec začíná CHKO Křivoklátsko (3km).Jestliže hledáte pozemek nedaleko Prahy a zároveň v krásné přírodě, pak je tato nabídka přímo pro Vás. Pro bližší informace volejte makléřku.

Základní údaje

Kanalizace
Žumpa, septik
Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
14222187
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
38m2
Plocha pozemku
560m2
Poloha domu
4
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Radka Rejsková
Radka Rejsková
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé