Sousedé
(1/25)
D8E_9090
7 000 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:1100-02-039
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:105 m2
Plocha pozemku:541 m2
Datum aktualizace:18. července 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji chatu (kolaudace 2003) o celkové podlahové ploše 105 m2. V hlavní místnosti je umístěn krb, který má dostatečnou kapacitu pro vytopení celého prostoru včetně horního patra, ale zároveň je zajištěno v přízemí elektrické podlahové topení. V horním patře 2 ložnice se šatnou. Vstup do domu je možný přes hlavní vchodové dveře i venkovní terasu napojenou na prostor obytné místnosti a kuchyně s toaletou se sprchovým koutem a úložným prostorem. Přístup do horního patra je architektonicky umístěn za krbem a zajištěn přes dřevěné schodiště z týkového dřeva s galerií a chodbou, ze které se vstupuje do 2 ložnic, toalety a šatny. Podlahy z keramické dlažby s mramorovým dekorem v přízemí a v patře dřevěná podlaha z týku. Chata je nabízena vč. vybavení a vč. EZS. Na pozemku o výměře 514 m2 se dále nachází kromě chaty také kamenný zahradní domek na nářadí. Celý pozemek je oplocen a nabízí široké využití a možnosti rekreace a odpočinku.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - tuhá palivaLokální - elektrické
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
1100-02-039
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
105m2
Plocha pozemku
541m2
Poloha domu
4
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Bc. Michal Schönmann MBA, MBA
Bc. Michal Schönmann MBA, MBA
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé