Sousedé
(1/12)
01. Pohled na chatu od severozápadu
3 750 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:10632029
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:50 m2
Plocha pozemku:816 m2
Datum aktualizace:19. dubna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout útulnou chatu s užitnou plochou 50 m2 s pozemkem o výměře 816 m2 v obci Třebotov - Solopisky, která se nachází jen kilometr západně od Černošic.Do chaty vstoupíte přes verandu. V chatě naleznete světlou předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozlehlou ložnici v podkroví. K Vaší dispozici je taktéž částečně podzemní sklep. Do chaty je zavedena elektřina a na pozemku je dispozici voda. Topení je zabezpečeno kamny na tuhá paliva. Chata vyžaduje rekonstrukci.Velkou výhodou je fakt, že současný majitel již požádal o připojení chaty k vodovodu a kanalizaci. Je možné požádat o zřízení plynové přípojky. Dle vyjádření příslušného stavebního úřadu je možné na pozemku vybudovat budovu s jedním nadzemním podlažími a obytným podkrovím, kterou lze zkolaudovat jako rodinný dům. Chata je umístěna na slunečném svažitém pozemku, na kterém naleznete několik teras. Před chatou je možné zaparkovat.Veškerou občanskou vybavenost naleznete v nedalekých Černošicích. K chatě se pohodlně dostanete vlastním automobilem během 15 minut ze Strakonické ulice. Ve vzdálenosti 50 metrů od chaty je umístěna autobusová zastávka linek 313 a 664, které Vás pohodlně dopraví během čtyřech minut k železniční zastávce v Černošicích, odkud je to jen 18 minut jízdy na nádraží Praha - Smíchov. Makléř Vám podá případné další informace a rád se s Vámi setká na prohlídce této útulné chaty.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMHD
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Místní zdroj
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
Ochrany a omezení
CHKO
ID nemovitosti
10632029
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
50m2
Plocha sklepa
12m2
Plocha pozemku
816m2
Poloha domu
4
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Dušan Vaněk
Mgr. Dušan Vaněk
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé