Sousedé
(1/11)
studeneves-1
1 199 000 Kč
ID nemovitosti:10622150
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:19 m2
Plocha pozemku:734 m2
Datum aktualizace:21. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Rádi bychom Vám nabídli prodej krásné a útulné chatky v zahrádkářské kolonii v obci Studeněves, nacházející se na pozemcích v osobním vlastnictví o celkové výměře 734m2. Jedná se o zděnou, částečně podsklepenou chatku se zastavěnou plochou 19m2, která má sedlovou střechu s plechovou krytinou. Je zde napojena elektřina i voda. Topení je možné elektrickým přímotopem či kamny na tuhá paliva. Suché WC je mimo stavbu.Hned u vstupu do chatky je nově vybudována zastřešená pergola s příjemným posezením u grillu. Na pozemku je dále studna, ohniště, zahradní domek, solární sprcha, vzrostlé ovocné stromy, záhonky i keře. Je zde možnost zaparkovat auto přímo u chatky. Na hranici pozemku za chatkou se nachází Nový studeněveský rybník díky kterému je tato lokalita velmi příjemná a klidná.Majitel nemovitost prodává včetně veškerého stávajícího zařízení a vybavení (nábytek, nářadí, venkovní vybavení a další). Autobusová zastávka Studeněves - Krkavčí mlýn je 2 minuty pěší chůzí od pozemku. Veškerá občanská vybavenost je v nedalekém městě Slaném, které je cca 3km od obce Studeněves.Pokud Vás tato chatka zaujala a měli byste zájem o prohlídku, neváhejte kontaktovat makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Elektrický proud
110 V230 V
Zdroj vody
Místní zdroj
Způsob vytápění
Lokální - tuhá palivaLokální - elektrické
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
10622150
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
19m2
Plocha pozemku
734m2
Poloha domu
4
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Ing. Erik Šulc
Ing. Erik Šulc
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé