Sousedé
(1/18)
1
3 700 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize
ID nemovitosti:05422173
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:110 m2
Plocha pozemku:947 m2
Datum aktualizace:9. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme chatu v obci Nová Ves u Rýmařova.Jedná se o malou rodinnou chatu, která v minulosti sloužila ke krátkodobým pronájmům.Chata je zděná s dřevěnými podlahami, dřevěnými okny a eternitovou střechou. Chata je napojena na veškeré inženýrské sítě. Je vytápěna plynovým kotlem nebo krbem.V prvním podlaží se nachází vstupní chodba vedoucí do hlavní místnosti, toalety a kuchyně. Z kuchyně je potom vstup do malé koupelny a komory, v které je zadní vstup do chaty.Koupelna je řešena velmi skromně, je však možnost jejího rozšíření do části garáže a vytvoření tak plnohodnotné koupelny.V druhém patře se nacházejí dvě ložnice a vstup na půdu. Půda je suchá a může sloužit na uskladnění věcí.Součástí chaty je i prostorná garáž a podzemní sklep. Na pozemku se nachází i kůlna na uskladnění dřeva, v které je zavedena i elektřina.V okolí chaty je velký klid, především díky tomu, že skrze vesnici nevede rušná komunikace. Je zde několik sjezdovek, turistických tras a známých cyklotras. Na vrchním konci obce stojí vyhlídková věž, z které je krásný výhled na široké okolí. Chata je vhodná jak pro osobní rekreaci, tak na krátkodobé pronájmy.Pokud hledáte klidné místo pod Pradědem, je tato chata právě pro Vás.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
05422173
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
110m2
Plocha pozemku
947m2
Poloha domu
4
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Petr Kořínek
Petr Kořínek
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé