Sousedé
(1/12)
6 295 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena domu na klíč s pozemkem, provizí, DPH a právního a technického servisu
ID nemovitosti:349611
Stav nemovitosti:Rozestavěný
Užitná plocha:94 m2
Plocha pozemku:650 m2
Datum aktualizace:20. listopadu 2022
Energetická náročnostA ( )

Popis nemovitosti

Oblíbený dvojpodlažní rodinný dům se sedlovou střechou. Rodinný dům na klíč 4+kk (94 m2) v obci Labské Chrčice. Ve spolupráci s firmou Haas Fertigbau s.r.o. nabízíme výstavbu rodinného domu, který se bude nacházet v obci Labské Chrčice v nádherné lokalitě Kladrubského polabí jen 12 km od nájezdu na dálnici D11 směr Praha, Hradec Králové (vzdálenost do Prahy 70 km) ( vzdálenost do Hradce Králové 45 km). Dům je navržen jako patrový, nepodsklepený se sedlovou střechou. Dům Festivo 2 (4+kk) je dispozičně řešen tak, že ze zádveří ( 4 m2) vcházíme jednak do velkého obývacího pokoje s jídelnou a kuchyní ( 32 m2), jednak do šatny (9 m2), což je praktickým prvkem hned u zádveří, zároveň vedle zádveří do technické místnosti s wc (4m2). Z obývacího pokoje se po schodišti dostaneme na galerii (3,8m2) ze které jsou zpřístupněny všechny pokoje v patře jako je pokoj (8,4 m2), ložnice (13,7 m2), druhý pokoj (11,4 m2) a koupelna (7,3 m2). Tento dům je pro Vás na pozemku ihned připravený k výstavě, jelikož již je vyřízeno stavební povolení. Do 7 měsíců od podpisu rezervace můžete bydlet ve svém novém domově na krásném místě se zahradou. Geometrický plán na rozdělení parcel je již připraven. Cena zahrnuje výstavbu domu ve variantě na klíč se základovou deskou, pozemek s napojením na IS na dům, provizi, DPH a veškerý právní servis. Výstavbu je také možné zrealizovat ve zvoleném stupni dokončení (hrubá stavba, bez interiéru). Cena ihned po podpisu je zafixovanná a neměnná, tudíž nehrozí žádné navýšení ceny. Nízkoenergetická dřevostavba (novostavba) na klíč s důrazem na poctivou kvalitu použitých materiálů a provedených prací. Možnost klientských změn. Cena zahrnuje pozemek, výstavbu domu ve zvoleném stupni dokončení včetně základové desky a napojení na inženýrské sítě. Právní servis je již obsažen v ceně. V ceně na klíč je již zahrnuto i tepelné čerpadlo. Záruka na stavbu 30 let! Obec Labské Chrčice je se základní občanskou vybaveností (restaurace, OÚ, potraviny, BUS, vlak 2 km) s dobrou dostupností do okolních měst a obcí např. Kladruby nad Labem (5 min.) , dálnice D11 – 10 min., Pardubice 30 min., Praha 50 min.). Obcí vede Labská cyklotrasa, díky které je v obci často vyhledávané ubytování či občerstvení. Možnost financování hypotékou. Pro více informací volejte makléře.

Základní údaje

Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
349611
Stav objektu
Rozestavěný
Užitná plocha
94m2
Plocha pozemku
650m2
Energetická náročnost
A (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Bc. Pavel Mareš
Bc. Pavel Mareš
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Magnum

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé