Sousedé
2 340 000 Kč
Poznámka k ceně: Prodávající si vyhrazuje právo uzavřít obchod se zájemcem podle vlastního uvážení. Právní servis, poplatek KN a provize jsou již v kupní ceně zahrnuty.
ID nemovitosti:338336
Stav nemovitosti:Špatný
Celková plocha:998 m2
Užitná plocha:50 m2
Plocha pozemku:998 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:26. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte tu svou chatu kousek od Prahy? Chcete ochránit prostředky před inflací? V romantickém kraji Posázaví na dohled od Českého Šternberku a 5 minut chůze od "Ratajské vyhlídky" se teď nabízí k prodeji podsklepená dřevěná chajda na zděných základech s pozemkem bezmála 1000 m2 a vrtanou studnou... Letitá "Chatrč" je ve značně opotřebovaném stavu a několik let nebyla obývána. Jste-li ten "typ", podmanivá atmosféra nostalgie "klasické české chatařiny" Vás jistě osloví. Lokalita stvořená pro výpravy za poznáním, cyklo výlety, vycházky se psem, houbařinu, vodáctví, lov ryb na řece nebo například "lovecké" výpravy s fotoaparátem; to je kraj kolem Sázavy. Ratajské historické jádro s hradem přestavěným na zámek je nevyčerpatelným zdrojem zážitků a stále živoucím a krásným svědkem dějin Česka. Jako základna pro všechny tyto výpravy a jako místo návratu a odpočinku Vám bude Vaše stará nebo nová chata dobře sloužit. V chatě je rozvedena elektřina. Objekt byl dříve odpojen od dodávky el. energie a v současnosti se připravuje jeho opětovné připojení. Odpad je řešen pouze záchytem do nádob. Vrtaná studna je velkou výhodou a dostatečným zdrojem vody pro celý objekt. Vytápění je řešeno sporákem na tuhá paliva v kuchyni a kamny v pokoji. Chybí sprchový kout. Na svažitém pozemku stojí altán k posezení venku i potřebná samostatná buňka ve stínu mohutného ořešáku sloužící skladování materiálu a nářadí. Na zbudovaném ohništi opečete špekáčky nebo uvaříte dobrotu v kotlíku... ...Zachovat nebo vystavět novou? To je rozhodnutí, které Vás jako nového majitele čeká. Na zděných základech 52m2 se nabízí možnost vystavět novou "dřevěnici" s obytným podkrovím nebo, pokud neplánujete "investovat" a chcete jen odpočívat, po několika opravách a úpravách pod rukama šikovného člověka chata rozkvete do plné krásy a odvděčí se Vám nevšední krásou s geniem loci. Městys Rataje nad Sázavou nabízí základní občanskou vybavenost včetně pošty nebo čerpací stanice ...a přijet se sem dá i vlakem... Prodávající si vyhrazuje právo uzavřít obchod se zájemcem podle vlastního uvážení. Právní servis, poplatek KN a provize jsou již v kupní ceně zahrnuty. Zkuste také zadat "http://chatrcsazava.remax-reality.cz".

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Elektrický proud
400 V
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
338336
Stav objektu
Špatný
Celková plocha
998m2
Užitná plocha
50m2
Plocha sklepa
9m2
Plocha pozemku
998m2
Počet sklepů
2
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Mgr. Karel Suchopár
Mgr. Karel Suchopár
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Drive

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé