Sousedé
4 250 000 Kč
Poznámka k ceně: Včetně provize RK, advokátní úschovy kupní ceny a právních služeb.
ID nemovitosti:347085
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:1.543 m2
Užitná plocha:110 m2
Plocha pozemku:1.543 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:28. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej rekreační chaty (chalupy) s číslem ev. 170, užitnou plochou 110 m2 včetně garáže a krásnou zahradou o výměře 1 543 m2 v obci Kamýk nad Vltavou.
Chata je situována na krásném svažitém pozemku v těsném sousedství lesa. Je v původním stavu, určena k rekonstrukci s možností celoročního užívání.
Dispozičně je objekt rozdělen na suterén s garáží a dílnou, zvýšené přízemí, kde se nachází předsíň, kuchyně, koupelna, ložnice, obývací pokoj a podkroví zařízené jako ložnice.
Vytápění zajištěno kamny na pevná paliva, nebo přímotopy. Z inženýrských sítí je k dispozici napojení na elektřinu, obecní vodovod a kanalizaci.
Žádaná lokalita okolí Vltavy a Slapské přehrady umožňuje velmi kvalitní možnost rekreace, či bydlení s dobrým spojením do nedalekých Sedlčan, nebo Příbrami. Do Prahy dojedete autem za hodinu. Veškerá občanská vybavenost v Kamýku nad Vltavou. Spousta atraktivních míst k rekreaci i turistice v okolí. Nemovitost je možno využívat i k trvalému pobytu. Nový majitel může zažádat o změnu územního plánu a chatu rekonstruovat na rodinný dům.
Energetický štítek není k dispozici a chata má energetickou hodnotu G.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Garáž
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - tuhá palivaLokální - elektrické
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
347085
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
1543m2
Užitná plocha
110m2
Plocha sklepa
13m2
Plocha pozemku
1543m2
Počet sklepů
1
Počet garáží
1
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Lubomír Polášek
Lubomír Polášek
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Anděl

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé