Sousedé
(1/15)
Pohled na chatu
Rezervace
2 850 000 Kč
Poznámka k ceně: V ceně je zahrnutý právní servis a odměna RK.
ID nemovitosti:332165
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:507 m2
Užitná plocha:35 m2
Plocha pozemku:507 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:22. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dovolte mi nabídnout Vám ke koupi přízemní /dřevěnou, podezděnou, zateplenou/ chatu s dispozicí 2+kk /předsíň, pokoj, kuchyně s pokojem, WC/ v obci Kamenice-Těptín. Chata se nachází na pozemku o velikosti 507 m2 s vlastní studnou. Pozemek i chata jsou napojeny na elektřinu, rozvod vody a veřejnou kanalizaci. V chatě jsou nová plastová okna, nová rozvodná skříň elektřiny, vytápění kamny na pevná paliva, plus přímotop. Samostatný WC, dva sklípky, kůlna, uzamykatelný sklad. Pozemek je stavební, tudíž je možno chatu přestavět, zvětšit či postavit objekt nový.
Pozemek je oplocený, ze zahrady je možný přímý vstup vrátky do lesa, přístupová komunikace je již téměř k hranici nově vybudovaná asfaltová, další úsek bude pokračovat. Domluvte si prohlídku třeba ihned.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
332165
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
507m2
Užitná plocha
35m2
Plocha pozemku
507m2
Počet sklepů
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Hana Stibilová
Hana Stibilová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Anděl

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé