Sousedé
(1/17)
1 750 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena vč. provize RK, právního i poprodejního servisu
ID nemovitosti:304340
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:191 m2
Užitná plocha:32 m2
Plocha pozemku:191 m2
Datum aktualizace:19. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízím patrovou chatu nacházející se na Praze 9 v Horních Počernicích. Dřevostavba na vlastním pozemku disponuje jak přípojkou elektřiny, tak i venku umístěného vodovodního řadu, vytápění chaty je pak zajištěno klasickými kamny na tuhá paliva zn. Petra. Chata je vybavena i vlastním fotovoltaickým panelem zajišťujícím dodávku elektřiny i v případě lokálního výpadku. Součástí prodeje chaty je i nadstandardně vybavený obytný přívěs (s vlastním plynovým topením, vařičem, lednicí, obývacím prostorem, ložnicí i WC) a dále i malá dílna (kolna) . Na pozemku se nacházejí jak ovocné stromy a keře (třešeň, ořechy, rybíz a angrešt), tak i vzrostlé jehličnany. Skvělá dopravní dostupnost je zajištěna autobusovými spojeními č. 204, 221, 222 se spojením na konečnou stanici metra trasy B, Černý Most. Klidná lokalita - zahrádkářská oblast.

Pozn.: jedná se o rekreační objekt, který není určen k trvalému bydlení ani k přestavbě.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
304340
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
191m2
Užitná plocha
32m2
Plocha pozemku
191m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Ing. Daniel Horák
Ing. Daniel Horák
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Anděl

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé