Sousedé
(1/16)
20220929_171508
1 580 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize RK
ID nemovitosti:00123
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:18 m2
Plocha pozemku:453 m2
Datum aktualizace:4. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej zděné rekreační chaty 18 m2 se zahradou 453 m2 na okraji města Veltrusy, okres Mělník. Zahrádka s chatou se nachází v zahrádkářské kolonii "U parku". Do chaty je přivedena elektřina, voda užitková, která je ze společné studny (v majetku zahrádkářské kolonie).Chata je zděná přízemní, částečně podsklepená. V chatě jsou umístěny venkovská kamna. Z boku chaty je přístavek - kolna na nářadí a prostor pro chemickou toaletu. Zahrada je zatravněná s okrasnými květinami a ovocnými stromy. Dobrá půda na pěstování ovoce a zeleniny.Zahrádka je součástí menší zahrádkářské kolonie. K chatě lze bezproblémově přijet autem a parkovat na vlastním nebo společném pozemku. Ideální místo pro odpočinek a relax.V těsné blízkosti se nachází nádherný barokní zámek a zámecký park o rozloze téměř 300 ha, který je jedním z nejkrásnějších a nejlépe dochovaných anglických parků v Evropě. Půvab parku zvyšuje řada empírových a romantických staveb, jako např. Pavilón přátel venkova a zahrad, Egyptský kabinet či Pavilón Marie Terezie. V zámeckém parku se nachází dančí obora a cyklostezka (č. 7 - Vltavská).Pro milovníky sportu je v blízkosti řeka Vltava, kde je slalomový kanál Veltrusy. Řeku lze využívat i k rybolovu a k procházkám podél řeky. V obci Veltrusy je základní občanská vybavenost, ve městě Kralupy nad Vlt. (3 km) najdeme veškerou občanskou vybavenost.Dobré spojení, autobusová zastávka 500m, vlaková zastávka 1,2 km a dálniční sjezd Nová Ves 6 km (Praha je vzdálená 25 km).Doporučuji prohlídku, budu se těšit na osobní setkání.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
00123
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
18m2
Plocha pozemku
453m2
Poloha domu
4
Poloha v obci
Polosamota

Poloha na mapě

Foto - Lenka Kaplanová (Richterová)
Lenka Kaplanová (Richterová)
Zobrazit
kontakt
FINEM - REALITY s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé